Listopad 2009

Přemýšlím..

30. listopadu 2009 v 18:31 | XTifa |  My diary
Ahojte :) Srry zase to tu flákám..celé dny pořád jen tak o ničem přemýšlím..mám blbou náladu, rodiče mě deptají a už mám toho dost!! Až se to zlepší tak se ozvu :) Zatím bye...

- Vaše XTifa

Final Fantasy rozcestník

30. listopadu 2009 v 18:27 | Yumi

FINAL FANTASY - JRPG hra od firmy Square Enix

Hlavní postava s dlouhým mečem, velký žlutý opeřenec, bájné bytosti jako Shiva, Ifrit či Bahamut, emotivní melodie, epický příběh, náhodné souboje a především zlý nepřítel, který chce ovládnout svět - to vše jsou typické znaky Final Fantasy. A co že to vůbec je?

Final Fantasy je série RPG her, které vytvořila firma Square Enix (dříve také Square či Squaresoft) v Japonsku. Final Fantasy má několik epizod, pokaždé s jiným příběhem, prostředím, hudbou a hlavními postavami. Tato hra je sice označená jako RPG, ale nedrží se podle pravidel západní kultury, kde jsou zastoupeni převážně elfové a skřítci. Jde si za svou vlastní cestou a fantazií a to ji činí vyjímečnou. Je to jedna z nejoblíbenějších RPG her na světovém trhu. Hra byla vytvořena jak pro konzole (Playstation, XBox360) tak i pro PC. První díl tohoto fenoménu vznikl v roce 1987. Chlápek, který přišel s nápadem na tvorbu Final Fantasy, se jmenuje Hironobu Sakaguchi. Dosud bylo vytvořeno celkem 14 hlavních epizod a několik z nich obsahuje i dodatky, tedy pokračování hlavního děje. Některé epizody byly dokonce natočeny i jako celovečerní CGI film (např. Final Fantasy VII Advent Children na motivy pokračování původní Final Fantasy VII a Final Fantasy Spirit Within, která ale s původní sérií nic společného nemá.

Mezi můj nejoblíbenější díl patří Final Fantasy VII. Hlavně proto, že má nejrozvinutější děj ze všech sérií a také velmi emotivní soundtrack. V tomto díle je mi hodně sympatických charakterů, zejména mužského pohlaví (dámy by si daly říct :D). Samozřejmě mám ráda díly jako jsou Final Fantasy X či Final Fantasy XIII, ačkoliv jsem třináctku ještě nehrála.

30 Days Final Fantasy Challenge - budu ráda za každou účast!

Final Fan-tasy REAL! Chtěli byste si představit, jak by svět Final Fantasy vypadal ve skutečné realitě? Určitě se podívejte na tento článek!


.::FINAL FANTASY NEWS::.

Mě především uchvátilo Final Fantasy již od sedmého dílu, protože ty předešlé díly ještě neměly tak dokonalou grafiku, příběh byl také o ničem a hry se spíše podobaly typu Mária..

Final Fantasy VII
VII Crisis Core
Postavy / Recenze / Wallpapery / Návod / Zajímavosti
Before Crisis
Recenze / Wallpapery / Zajímavosti
Dirge of Cerberus
Postavy / Recenze / Wallpapery / Návod / Zajímavosti
VII Advent Children
Advent Children COMPLETE
Je to úplně to samé jako FFVII Advent Children, akorát bylo přidaných pár nových scének a film se prodloužil o 30 minut. Také byl trochu pozměněn soundtrack, takže na konci filmu při titulkách nehraje "Calling", ale song "Safe and sound".
Last Order
Je to stejná událost, která se odehrála ve Final Fantasy VII Crisis Core - scéna se Zackem, Cloudem a Sephirothem u reaktoru v Mt. Nibel. Je zpracována v anime verzi a trvá kolem 30 minut.

Postavy / Wallpapery / Zajímavosti
Final Fantasy VIII
Postavy / Recenze / Wallpapery / Návod / Zajímavosti
Final Fantasy IX
Postavy / Recenze / Wallpapery / Návod / Zajímavosti
Final Fantasy X
Postavy / Recenze / Wallpapery / Návod / Zajímavosti
Final Fantasy X-2
Postavy / Recenze / Wallpapery / Návod / Zajímavosti
Final Fantasy XI
O této hře vím jen jediné, že se hraje online. K tomuto FF nebudu přidávat informace, jelikož toho moc nevím.
Final Fantasy XII
Postavy / Recenze / Wallpapery / Návod / Zajímavosti
Final Fantasy XIII
Postavy / Recenze / Wallpapery / Návod / Zajímavosti

Final Fantasy XIII-2
Postavy / Recenze / Wallpapery / Návod / Zajímavosti

Versus XIII
Postavy / Recenze / Wallpapery / Návod / Zajímavosti
Esence života
Postavy / Info & film online / Wallpapery / Zajímavosti
Dissidia
Je to hra na PSP, kde máte k dispozici většinu postav ze všech epizod Final Fantasy. Tahle hra je něco ve stylu Tekkena, taková RPG arkádovka, kde se dvěma postavami proti sobě bojujete. Samozřejmě má i svůj story line.

Postavy / Recenze / Wallpapery / Zajímavosti


Final Fantasy X - wallpapers

28. listopadu 2009 v 10:51 | XTifa
Přidala jsem pár wallpaperů ze své sbírky. Aktualizováno dne 27.9.2011
Něco pro silné žaludky XD

28. listopadu 2009 v 10:40 | XTifa |  Co se jinam nevešlo aneb to ostatní
Satéé tak se po dlouhé době hlásím se suprovou hororovou hrou xDD Kdo má silný žaludek, tak si ji určo zahrajte >:D odkaz here = http://jayisgames.com/games/the-house/ Pak napište jestli jste se dožili konce XDD

- Vaše XTifa

Nějak mě ten blog nebaví nebo jsem zase líná?

24. listopadu 2009 v 16:18 | XTifa |  My diary
Sate mina!! :) Nějak nemám vůbec ale vůbec náladu na blogaření..(zase) xD Asi je to tou nemocí, takže bych se měla co nejrychleji vykáčit plus ještě to TS2, tak je jasný, že to tu flákám XD No snad mě to přejde a budu aktivní jako před rokem, to přibývalo článků snad 10 za den xDD Ještě pro vás ostatní udělám ty diplomky a padám :D

- Vaše XTifa

Final Fantasy X-2 - wallpapers

23. listopadu 2009 v 10:00 | XTifa
Další moje sbírka wallpaperů. Aktualizováno dne 27.9.2011


Final Fantasy XII - wallpapers

21. listopadu 2009 v 13:36 | XTifa
Super wally k této dvanácté epizodě FF :) Aktualizováno dne 27.9.2011Ach ta prokletá nemoc :(

21. listopadu 2009 v 13:29 | XTifa |  My diary
Ahojte! :D Srry za to, že zase flákám blog, ale bohužel na něj nemám náladu :( Ještě jsem k tomu od včerejška onenocněla a furt mě trápí rýma a škrábání v krku >_< Tak já jdu teda něco přidat :) Jinak škola jako každý den v poho :D Ve čtvtek při výtvarce Tonda dal puštěný mobil do konvice na čaj a řekl že nový mp3 přehrávač lol xDDD A v pátek jsme místo těláku mohli domů, páč nás tam bylo málo..hodně lidí je nemocných a já už taky XD Tak doufám, že dají nějaké chřipkové prázky XDD To by bylo super :D- Vaše XTifa, která každou chvíli musí smrkat XD

Prostě jen výkec xD

18. listopadu 2009 v 16:32 | XTifa |  My diary
Saté lidičkové :) Chci se omluvit, že to tu přes ty dva dny nic nepřibylo a proč?..důvod je prostý XD od včerejška mám na PC hru The Sims 2 konečně *-* No a tak jsem se do ní tolik zažrala, že na blog vůbec nemám čas, ale nebojte dneska to napravím ^_^ plus ještě dodělám ostatním diplomky za SBé :D Jinak dneska se mi vůbec nechtělo do školy -.-" komu by taky chtělo že? nesnáším ty moje pondělky a středy a to z toho důvodu, že máme zrovna blbou učitelku, ke které se radši nebudu vyjadřovat, abych nepotrápila vaše dušičky XDD Jo a taky to tu nenechám skisnout (myslím ten blog) tak já jdu přidávat tak se mějte :D

- Vaše XTifa

Návod: Jak udělat klikací ikonu?

16. listopadu 2009 v 11:51 | XTifa |  Co se jinam nevešlo aneb to ostatní
Kdo si pořád neví rady jak udělat klikací ikonku, tak tady máte návod jak na to :) Doufám, že umíte pracovat v HTML editoru, jelikož by to měl každý bloger aspoň částečně zvládat :)

→ Jak udělat klikací ikonku?
  • 1. Otevřeme si nový článek a dáme HTML
  • 2. Teď tam zkopíruj tohle:
<A href="adresa blogu pro který je tato ikonka" target=_top><IMG title="název blogu" height=96 src="URL obrázku" width=96 border=0></A>
  • 3. Místo "adresa tvého blogu" napiš adresu tvého blogu!!
  • 4. Teď si na internetu najdi nějaký obrázek, který chceš. Klikni na něj pravým tlačítkem myši a dej vlastnosti, potom adresa (URL)
  • 5. Teď dej aktualizovat a poté hned zveřejnit! ;)

Doufám, že vám to pomohlo, jinak to popsat prostě nejde ;) :D

- Vaše XTifa
_______________________________________

free counters