Leden 2010

Too bad, but never mind! :)

28. ledna 2010 v 19:56 | XTifa |  My diary
Ahojte navštěvníci mého blogu, jdu se ozvat jen kvůli mému vysvědčení..měla jsem 8 dvojek a 5 jedniček..vrr ta úča na ekologii mi slibovala jedničku!! xD ale to už je jedno...no tak jsem nakonec to vyznamenání nedostala, ale že prý podle ředitele mám na to předpoklady :D inac jsem druhá nejlepší žačka no věřili byste tomu?? :D Jsem ráda že jsme měli dneska jen jednu hodinu, protože na základce jsme museli vždycky zůstat až do 13:00 ve škole xDD a taky jsem ráda, že jsem neměla žádný trojec :D:D Tak ať to neprotahuji, konec hlášení :D

- Vaše XTifa

Final Fantasy VII - parodie

25. ledna 2010 v 16:22 | XTifa |  Final Fantasy News

Tak tahle parodie na FF se mi zdá zatím nejlepší jakou jsem kdy spatřila :D

Kadaj 0:08 - Muhahaha...at the last..Victory is mine!!
Cloud 0:15 - I need your cloths, your boots and other things
Cloud 1:18 - mine...MINE??!!!
Kadaj 0:20 - totajtotaj hotataj xDDD
Cloud 2:10 - its pig deskrimination i kill you xD
Loz 2:27 - Let me fallen top...let me fallen top...let me fallen top xDD
Cloud 3:43 - lalala angel song...hey!!
Vincent 3:44 - Shut up fucker!!! (střely xD)
Rufus Shinra 5:04 - Do you see like that?..Im Mrs. Nithbegh hahaha xD
Cloud 6:30 - blaublainlablabla xDDD (něco cosi jako bla bla xD)Úspěch za celý můj život!!

25. ledna 2010 v 16:05 | XTifa |  My diary
Sate lidičky, promiňte, že tu nic nepřibývalo, ale nějak nemám na blog náladu. Možná sem začnu přidávat nějaké ty parodie co mě zaujaly na youtube xD Jo a teď jdu k věci!!...Dneska jsem se totiž dozvěděla (teda nevím to na 100% jistě) že dostanu vyznamenání!!! O_o tzn. že budu mít jen jedničky a dvojky na výzo :D Tak..už nevím co ještě sdělit..jo konečně budu mít ve středu pokoj, ptz se s naší učitelkou na děják (kterou absolutně všeci nesnášíme) budeme koukat místo učení na nějaký filmek!! :D Aspoň něco než to její nudné klábosení a předčítání z učebnice xD Ve čtvrtek dostaneme první hodinu vysvědčení a pak hurá pádíme domů!! :D a v pátek budou konečně prázky :) Tak to je asi vše :)

P.S. Napište do komentů, kdo z vás bude taky mít na výzo vyznamenání ;)

- Vaše happy XTifa ^o^

Tak a dost!!!

20. ledna 2010 v 16:37 | XTifa |  My diary
Helo mina-san ^__^ jak dneska bylo? no..u mě se dá říct, že jsem si dneska o stupeň spravila známku z fyziky a chemie jupííí :D pak literatura a dějepis no teda no coment..úča si na mě a mému spolužákovi zasedla tss...kvuli ní mi aj ujeli za sebou tři autobusy :D:D no ale to není důvod nadpisu..Pavým důvodem je, že od teďka už NESPŘÁTELUJI!!! Tak mi nikdo nepište jestli chci SBé, odpoveď je ne!!! jenom kdyby chtěli spřátelit nějací moji známí přátelé ^__^ Včera jsem se totiž dozvěděla o tom, že se nějaká trubka vydávala za moje SBé Lucíka =(( a podle toho jak jsem četla ty všechny komentáře, tak už vím kdo to byl!! Jedna osoba, která má tři různé blogy a podepisuje se za někoho jiného! Já ji poznala podle avataru, když na něj kliknete tak vám to najede na její profil!! Takže vy ostatní! jestli bude chtít s váma tato IP adresa => isbbez.clnet.cz spřátelit, tak ji raději rovnou blokněte!! Kdo dočetl až sem a nic nechápe, zeptejte se mého SBé Lucíka => --here--.

- Vaše XTifa

Final Fantasy XIII - poslední trailer

18. ledna 2010 v 17:18 | XTifa |  Final Fantasy News
Na oficiálních stránkách FF se objevil anglický trailer pro Final Fantasy XIII. Kdo nepozná hlas, tak písničku nazpívala Leona lewis, kterou myslím určitě znáte z amerického X-Faktoru :D Song se jmenuje my hands a myslím, že po tohle ji asi začnu poslouchat, jelikož předtím jsem ji nijak moc nemusela, ale když se podílí na FF!! no waw!! :D


FFXIII - první recenze

18. ledna 2010 v 17:10 | XTifa |  Final Fantasy News
Njn jsem trochu pozadu, ale neva xD článek pochází ze stránky bonusweb.cz

Tak, Final Fantasy XIII je venku sice něco přes týden, ale už nyní se objevuje jedna zasvěcená recenze za druhou, kde se pisálkové předhání v tom, kdo na hře najde víc chyb. Zde máte takový malý soupis toho, co má většina recenzí společného:

Klady:
+ hra prý disponuje naprosto neuvěřitelnou grafikou, která předčila veškerá očekávání
+ návrat k filmovým, emocionálně vypjatým a do detailu promyšleným příběhům
+ hratelnost je prý báječná, hlavně soubojový systém, který je opět zcela nový a přináší nepoznaný prožitek, dosud neviděný v žádné jiné Final Fantasy
+ dalším velkým plus je hudební doprovod, který se navrátil k rozeznatelným melodiím a epickým aranžím
+ hrací doba je také hodnocena velice pozitivně
+ množství herních cut-scén s příběhem, kde dabing postav je opět na výborné úrovni
+ svébytné postavy, s vlastní minulostí a zajímavým vývojem

Zápory:
- příběh je prý sice výborný (oproti FF XII se vydal podobným směrem jako FF X), ale není nikterak novátorský (někteří dokonce hovoří o vykrádání Xenosagy)
- rychlost soubojů je někdy tak veliká, že se hráči omezují na pouhé mačkání křížku (jeden útok za druhým)
- vaši spolubojovníci jsou ovládáni pomocí AI (umělé inteligence) a míra, do jaké ovlivníte jejich chování je daleko menší, než u FF XII (gambity)
- ve hře nejsou téměř žádná města (pouze ruiny, lesy, pouště, jeskyně, volná prostranství..)
- pokud vám v boji zemře hlavní postava (která navíc nejde změnit), je konec hry
- po každém souboji jste kompletně vyléčeni
- obchodování se řeší přes save pointy (hlavně kvůli absenci měst)
- někdy až přehnaně striktní schéma "začátek mapy -> souboje -> uložení pozice -> konec mapy -> boss -> cut-scéna -> uložení pozice" opakované stále dokola


Ohledně pár věcí..

12. ledna 2010 v 16:58 | XTifa |  My diary
Saté minaa :D Tak se zase ozývám z hrobu xD Ale tentokrát s prosbou..nevíte někdo kdebych našla program autodesk inventor v češtině? Kdo bude tak ochotný, tak mu budu mooc vděčná a pokud by ten dotyčný měl blog, tak bych mu udělala i design xD No a jinak..dvě holky se mě ptaly jestli chci spřátelit a ještě to nenapsaly tam kde se to má!! (viz odkaz nad tímto článkem) jako..je to snad napsaný velkým a jde to přečíst ne?? Stejně si myslím, že to uzavřu..tolik SBéček kolik mám v seznamu mi stačí :) Jinak..ve škole furt to samý xD V pondělí jsme měli být zkoušeni z dějepisu a nikdo to neuměl, tak to nechala myslím už po páté na příští hodinu xDD Stejně si myslím, že to zítra zase nikdo nebude umět tak nač se budu trápit? XDD Jo a pro návštěvníky XL-XT Teamu..asi jste si všimli, že tam nic nepřibývá...totiž já na něj jaksi nemám náladu a nechce se mi na něm pracovat samotná, takže se věnuji mému blogu..a totéž i XL..tak co s ním? Stejně to byl nápad XL a já ji chtěla pomáhat..nakonec se to obrátilo a já jsem tam přidala toho dost a už se mi nechce...Tot vše..

- Vaše XTifa

Nový a zatím stávající design!

9. ledna 2010 v 11:25 | XTifa |  Kabátky blogu
Ohayo mina! :) Tak máme tu nový design, kterž navazuje na zimní období a je s Rinou Heartilly z FFVIII :D Doufám, že se líbí :) Vždycky mi to trvá než něco stvořím xD

Název: Winter time!
Spokojenost: 95%
Hlavní myšlenka: No když je ta zima, tak také zimní design aby to na sebe navazovalo xD Přece sem nebudu cpát nějaký letní ;)
Pár slov od XTify: Hurááá :D Konečně jsem stvořila něco co se mi podařilo "nepřeplácat" já jsem spokojená ^__^

Náhled:


Nebyla jsem tu, nejsem tu a nebudu tu xD

5. ledna 2010 v 18:52 | XTifa |  My diary
Ahoojík lidičky ^__^ Promiňte, že jsem tu dlouho nebyla (2 dny) ale to kvůli škole, musím se hodně učit to je hlavní a pak ještě mám hodně práce s pořizování průkazky na bus a mamka se chystá na rozvod..je toho hrozně moc a tak bych byla ráda, kdybyste se SBéčka nezlobily, že vás nebudu obíhat :( Až tak o víkendu..mám plno práce, že vůbec nic nestíhám T_T prosíím nezlobte se. Btw..první den ve škole byl hoodně stresový a dneska jsem došla domů s horečkou -.-" Jo a Shiori tobě ten úkol do VGS udělám nebooj! :D Tak teda zatím paa :)

P.S. Měla bych změnit dess už nejsou vánoce xD Ale ještě chvilku ho tu ponechám a změním ho až o víkendu ;)

- Vaše XTifa

Silvestr a nový rok :D

2. ledna 2010 v 13:09 | XTifa |  My diary
Ahojte :D Gomen že tu 2 dny nic nepřibylo měla jsem hodně práce s ukoly do školy :( Njn už to zase začíná...mě by se teda hodil ještě tak týden volna :D A jakej byl silvestr? Nic moc, stejný jako každej jinej rok, ale nejvíc mě pobavil Supersilvester 2009 ve 22:00 na TV Markíza :D Ondřej Hejma furt spal, Darou se to hemžilo samými sorry :D a ještě mini story s finalisty xDDD nejvíc mě pobavilo s Puskailerem a ty jeho zuby a pak jak mučili Mira Šmajdu :D (chudák) No a pak jsme si na nový rok připili a šla jsem spát nějak po 3:00 xD Já jen doufám, že v tomto roce bude všechno o vela lepší než v tom předchozím...a myslím, že se to i uskuteční :) Jo a SBé máte už udělané diplomy (platí pro Eclarinku, Lucíka, Sakuru010, Anko Mitarashi..) stačí kliknout na rubriku "My Friends" tot vše ;)

- Vaše XTifa
_______________________________________

free counters