Červenec 2010

Death Note - postavy

27. července 2010 v 11:04 | XTifa

Jméno: Light (Raito) Yagami
Něco o něm: Light je 17-ti letý nejlepší student Japonska, který jednoho dne spatří z nebe dopadnout na zem Death note (Zápisník smrti). Rozhodne se si jej nechat a po přečtení první strany zjistí, že to není obyčejný deník, ale takový do kterého se napíše jméno člověka a on poté do 40-ti sekund zemře. Light takto začne zabíjet zločince po celém světě. Případy náhlých úmrtí tak velkého počtu kriminálníků začne vyšetřovat věhlasný detektiv L, který dostud vyřešil všechny přiípady a teď se po hlavě vrhá do případu Kiry (Lightovi dali lidé na internetu přezdívku podle anglického slova "killer").


Japonsko rozcestník

26. července 2010 v 11:20 | Yumi

JAPONSKO -Země vycházejícího Slunce-

Japonsko je ostrovní stát ve východní Asii, na západě ho Korejský průliv odděluje od pobřeží Koreje. Japonské ostrovy Rjúkjú z východu ohraničují Východočínské moře a na jihu sahají až k Thaj-wanu. Jméno Japonska doslova znamená Země vycházejícího Slunce. Symbolem Japonska je sopka Fudži.


Informace / Historie / Japonská kultura / Wallpapery / Zajímavosti /


Japonská móda rozcestník

26. července 2010 v 11:13 | XTifa

Japonská móda

- Japonsko začalo napodobovat západní módu v 19.století. Do začátku 21.století vznikl styl, který se nazývá "street fashion". Toto módní označení nositel používá, když si sám upravuje oblečení s přijetím současné módy a s tím kombinuje různé nové trendy. V současné době v Japonsku existuje spousta módních stylů, které se skládají z tradičníc a zahraniční labely. Některé tyto styly jsou extrémní a avangardní. Vzestup a pád těchto módních trendů zaznamenává Shoichi Aoki od r.1997.


Oshare Kei / Cosplay / Harajuku / Lolita / Gothic Lolita / Lolita styly / Visual Kei / DecoraBleach - postavy

26. července 2010 v 10:13 | XTifa
Nejsou zde všechny postavy z tohoto anime. Pokud se naskytne příležitost, časem je doplním.

Jméno: Kurosaki Ichigo
Datum narození: 7.července
Výška: 174cm
Váha: 61kg
Něco o něm: Ichigo je středoškolák, který je schopen vidět duchy! Když byl ještě malý, zemřela mu matka a on zůstal se svým otcem a dvěma mladšíma sestrama Yuzu a Karin. Jednou se setkal s Shinigami (bůh smrti) Kuchiki Rukiou. Dozvěděl se o Soul Society (společenstvu duší) a příšerách Hollow (prázdní). Jeden Hollow zaútočil na Ichigovu rodinu. Rukia byla v souboji s ním zraněna a předala své schopnosti Ichigovi. Poté se jí nepodařilo je získat zpět a zůstala ve světě lidí. Ichigo převzal její povinnosti Shinigami i když se mu to zrovna nelíbilo. Později zjistil, že jeho matka byla zabita právě kvůli jednomu z Hollow a přísahal si, že bude silnější a pomstí její smrt.


I have to do it or not..

20. července 2010 v 20:53 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Hi guys <3 někteří z vás si určitě všimli, že jsem přidala pár článků..pomali ale jistě začínám mít velkou chuť blogovat, ale jen v případě, že nebudu chodit na facebook a tak se ptám... mám si zrušit účet nebo ne? poslední dobou je ten FB nějaký zavirovaný a stejně mě to tam nebaví, chodím tam totiž už jenom jednou za týden :D ale na druhou stranu bych nerada přišla o skvělé lidičky, které tam mám v přátelích (většina to jsou SBé) takže o to mdlouho uvažuji a odpověď je zatím nejasná..nechápu, jak to tam většina lidí může celý den vydržet..někteří se dokonce tak nudí, že zakládají nemožné skupiny xD a jestli ten FB vůbec někdy někdo zpoplatní, tak podle mě bude určitě líp..všichni aspoň začnou chodit na ICQ nebo Skype jako já, což si myslím, že je lepší způsob komunikace a hlavně neobsahují žádné viry!! ;) Toť vše..budu ráda za váš názor co si o tom myslíte :)

- Vaše XTifa

Ginosaji a jeho neefektivní zbraň

19. července 2010 v 13:47 | XTifa |  Co se jinam nevešlo aneb to ostatní
Hi guys =) na tohle velice zvláštní a zajímavé video (nějaký upoutávka na neexistující film) jsem narazila skrz kamarádku Angie. Zprvu mě to nějak extra moc nebavilo, ale jakmile ten parchant furt pronásledoval nebohého chlápka a mlátil ho velice nudnou a neefektivní zbraní = lžičkou, tak to začalo být čím dál zábavnější :D kdyžtak kdo to neviděl, tak se koukněte a kdo tohle video už spatřil, tak ví o co jde a tím pádem žádné překvapení pro něj x)

P.S. Nejlepší je ta scéna Again and again and again and again.. ;D
Asi pozastavení mno..

11. července 2010 v 10:29 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Konichiwa lidičkové..nevím jak dál, ale asi to tu pozastavím..v těch vedrech nemám na blog vůbec náladu a navíc mám mnohem důležitější věci na práci x) ale jestli budu mít chuť tak sem mezitím něco přidám..to já jen píšu abyste si nemysleli, že končím ;) tak já se sem vrátím až se o trochu víc ochladí :) (kdo má vydržet teplotu nad 30 stupňů) xD tak se mějte a nadále užívejte prázdniny ^__^

- Vaše XTifa

New design with Selena Gomez!!

8. července 2010 v 11:24 | XTifa |  Kabátky blogu
Tak a je tu další design, tentokrát žádné anime a fantasy, ale prozměnu jedna slavná zpěvačka a herečka Selena Gomez :) (kdo ji nemá rád, tak to prosím vás nějakou tu dobu vydržte ;D) Již v několika předchozích článcích jsem zmiňovala, že bude ve webovém vzhledu (ty blogové mě už nudí xD)..tak tedy doufám, že se líbí ^^

Náhled:


To slunko zatraceně pálí!! aneb nemám na blog chuť xD

1. července 2010 v 11:27 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Alohaa =) Promiňte, že tu nic nepřibývá, ale nemám na to náladu, když jsou venku poslední dobou vedra -_-" na počítačí taky moc dlouho nemůžu být, jinak by se mi uškvařil xD tak to berte jako menší pozastavení, ale design určitě v nejbližší době bude ;) Jo a když je řeč o designech, tak si taky někdo může ode mně objednat :) stačí, když mi napíšete na maila, který naleznete v menu (ten poslední odkaz) :D tak se zatím mějte pěkně a užijte se prázdniny :) (které některým začaly od včerejška, ale já už je mám od pátku xD)

- Vaše XTifa
_______________________________________

free counters