Srpen 2010

Holiday ends and school begins again!

31. srpna 2010 v 14:58 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Nazdar ve spolek!! ^^ Těšíte se na zítřek? určitě ne, že? já teda rozhodně ne, vůbec se mi do tý školy nechce a těžko se mi bude zase zvykat >.< zítra začínám druhák a to znamená, že tam budeme dýl a mít víc předmětů než v prváku. Vůbec nevím jestli budu stíhat blog, pokud nám nebudou dennodenně dávat úkoly a učení se nazpamět na písemky, tak tu budu aj každý den :) Ale jak znám naší učitelku na češtinu (tedy literaturu), tak ta nás jen tak nenechá a bude nás trápit nadále T-T ona nám dává totiž vždycky nadlidský úkol, a to naučit se do další hodiny asi 3 strany A4, protože každou hodinu s ní píšeme písemku a někdy je taká sprostá, že nám to ani neohlásí a pak se diví jak to že máme všichni pětky! x( Ale už ji tady rozebírat nebudu, to zas bude po dvou měsícech shromáždění.. ty její kecy xD Jo a ještě k nám na naši školu nastoupí asi 19 prváků, tak jsem zvědavá, jak se tam všichni namačkáme a kdo kde bude mít třídu. (Pzn. My nemáme školu v obyčejné budově ale v části domu školství, kde se pořádají veletrhy škol atd.) Tak tedy, hodně štěstí v novém školním roce! a vám slovákům až od 2. září (septembra) :D Já tedy končím s tímto článkem a zítra vám napíšu jak to dopadlo :)

- Vaše XTifa

Hudba nám daruje pocit volnosti :)

28. srpna 2010 v 12:08 | XTifa |  Úvahy, fejetony a jiné
xtifa-world.blog.cz
Takže další téma týdne je hudba. Jak bych ji mohla popsat?..Určitě je to věc, součást našeho života, která nám vždycky zvedne náladu, anebo když máme depresi, tak nám pomůže odpoutat se od reality a na chvíli snít a fantazírovat :) Hudba je takový náš pomocník proti špatné náladě. Každý máme svého oblíbeného interpreta..někteří poslouchají mhoho písniček (třeba já) a jiní jsou závislí na té jedné a samé celebritě, tím pádem zakládají různé fankluby aj. A víte co je škoda? že mezi posluchači hudby vzniká někdy (spíš většinou) šikana, třeba že vy posloucháte něco úplně odlišného, co zrovna nefrčí a ostatní vás za to odsuzují a kladou na vás nepěkné poznámky. To mi připadá nefér, každý má jiný vkus, tak je nechte proboha žít!...
Mezi mé oblébené žánry patří pop, rock, metal (ale ne až takový drsný, že se to nedá poslouchat) a pop-dance. Naopak žánry které nemusím jsou techno, dechovky a opery :D.. Ej, já už fakt nevím co bych k ní ještě dodala, je to moc náročné téma xD Tak to je všechno, když ještě na něco zavzpomínám, tak to sem připíšu.

- Vaše XTifa


Mám touhu znovu vymakat blog :D

28. srpna 2010 v 11:32 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Nazdárek návštěvníci :) Nevím jak vy, ale mě to tu už jaksi nebaví jako kdysy..pomali se už ani nevyznám v rubrikách a více než polovinu mám prázdnou, tak bych s tím mohla něco dělat :) ale nejprve bych chtěla změnit layout, Selena tu nemusí být navždycky, i když je pořád populární a ráda bych si ji tu nadále nechala, ale..už to prostě není ono, je to takové ohrané, takže půjdu makat na novým, ale trochu jsem vyšla ze cviku, protože grafiku jsem nedělala skoro celé prázdniny. No za 4 dny je škola a já zrovna před ní musím mít největší chuť dokopávat blog xD Prázdniny pro mě nebyly inspirativní, nevím čím to je, ale když se blíží opět něco velkého, tak mám spousty nápadů :D.. A naposledy děkuji Lucík za krásnou ikonku, kterou vidíte v tomto článku, strašně moc se mi líbí :) ^^ tak se mějte a zkuste si ty poslední 4 dny volna ještě pořádně užít!! :)

- Vaše XTifa

Annoying Orange - otravný pomeranč

23. srpna 2010 v 10:00 | XTifa |  Co se jinam nevešlo aneb to ostatní
Ou, nějak mě to baví sem přidávat směšná a zábavná videa :D Tentokrát se hlásím s videem od kámošky Angie, která mi ho poslala předevčírem :) Všichni neustále melou dokola tuhle hlášku: "Hey Apple! What? Try it! etetete.." a já vůbec nevěděla že je to z nějakého videa xD..a ještě k tomu tam vystupuje ovoce mňam :D Ale když se podíváte na ty jejich ksichty a hnusné zažloutlé zuby..no bléé x)

Začátek 0:00 až 0:20 - pomerančův ksicht = výbuch smíchu xDD

Komu se nezobrazuje video klikněte ○ZDE


- Vaše XTifa


Ninja Faktor :D

22. srpna 2010 v 10:20 | XTifa |  Co se jinam nevešlo aneb to ostatní
Jelikož skoro pravidelně sleduji soutěžní pořad Ninja Faktor na Prima Cool, tak sem o tom na ujasnění kdo to nezná něco napíšu :)

Ninja Faktor - v původním názvu se nazývá Ninja Warrior, je to japonská televizní soutěž, která se koná na hoře Midoriyama. Na začátku hry se snaží 100 soutěžících zdolat všechny 4 úseky. Většinou všechny pasáže jsou na čas, takže soutěžící si musí pospíšit. Většina soutěžících vypadává v prvním úseku a do cíle se nedostane skoro nikdo. Jedinou výjimkou byli lovec krabů Kazuhiko Akiyama, kapitán rybářské lodi Makoto Nagano a prodavač bot Yugi Urushihara. Tento pořad má i svou ženskou verzi (Kunoichi), která se zaměřuje na rovnováhu a obratnost. V této verzi vyhrály pouze akrobatická tanečnice Ayako Miyake, muzikálová tanečnice Satomi Kadoi a moderátorka a bavička Rie Komiya.

Kdo má zájem sledovat tuhle zábavnou soutěž, tak si pustěte v televizi kanál Prima Cool (pondělí-pátek) v 14:20 - 15:10 nebo 19:20 - 20:15 :)

A nakonec sem dávám na ukázku video jak to asi vypadá :D


- Vaše XTifa


Stará závislost znovu objevena :)

18. srpna 2010 v 18:00 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Nazdárek! :) Předem bych vám chtěl a oznámit, že na blogu budu asi o polovinu méně než nyní. Zavinila to totiž jedna súúper úžasná stránka, kde jsem našla své staré oblíbené hry na PSOne a teď je pařím o stošest :D Připomíná mi to dávný časy, kdy jsme ještě neměli počítač a já hrála své oblíbené hry na konzoli Playstation, no a tím, že jsem na tu stránku zabloudila, jsem si ty vzpomínky připomněla. A upřímně..některé ty hry jsou až k výbuchu smíchu, ale mě to nevadí xDD třeba Spyra jsem už dodělala do konce a chystám se na další :) ..dokonce jsem tam našla i ty, které jsem ještě nikdy nehrála a myslím, že to lepší způsob si to stáhnout než za to utrácet prachy :) tak se mějte a pomalu, ale jistě se připravujte na katastrofu jménem škola :D

- Vaše XTifa

Strach jako další téma týdne

17. srpna 2010 v 16:10 | XTifa |  Úvahy, fejetony a jiné
xtifa-world.blog.cz
Další téma týdne do kterého se zapojuji, je strach. Neznám člověka, který by neměl strach..je to takový zvláštní pocit napětí, silně vám buší srdce, objeví se vám zčista jasna husí kůže atp. Strach vzniká z příčiny ohrožení, a je vlastně správné že ho máme, protože díky němu zabráníme vážným nebezpečím, které by mohli končit zraněním, ba dokonce i smrtí. Strach můžeme mít z bar čeho (např. ze školy, tmy, bouřky, hmyzu, pavouků,..) Většinou strach vyvolávají také hororové filmy, kde je hodně krve, střev a jiných nechutných věcí :D V mnoha časopisech jsem našla také pojmy, které se strachem souvisí - třeba Arachnofobie (strach z pavouků), Ataxofobie (strach ze špíny) a mnoho dalších..Strach také může doprovázet nejistota a nedostatek sebevědomí, když se bude člověk pořád bát, tak nemusí dosáhnout svého velkého snu. Jinak se každý člověk bojí a ten kdo tvrdí že ne, tak se určitě taky nějde nějaká věc, které se zlekne ;) to by bylo vše, protože k tomuto tématu nemám moc slov na vyjádření.

- Vaše XTifa

Nějaké to moje mínění o FB..

13. srpna 2010 v 13:37 | XTifa |  Úvahy, fejetony a jiné
xtifa-world.blog.cz
Aloha mina! Mám pro některé z vás návrh, především pro ty, kteří přestali doposud blogovat, nebo blogují méně....
chcete se vrátit? Chcete, aby se vrátily ty krásné časy s blogem jako dřív? Tak v tom případě vám radím: zbavte se té stupidní, časově žroutské věci, která omámila lidem mozky po celém světě!!..Ano mluvím o Facebooku!! Já ani nevím na co jsem ho zakládala, ale asi proto, že to byla novinka a všichni o tom neustále debatovali..ptali jsem mě jestli taky nemám FB, no tak jsem ho později založila..ale hned jak jsem si nabrala mnoho SB přátel i známých z mého okolí, tak začaly jenom hádky a spory, tak teď toho lituji :( nepotřebuji se tam vystavovat svými fotkami a dělat ze sebe nevím co!!??.. Takže jsem s ním od začátku tohoto měsíce skončila a nechci se tam vracet..nebaví mě to tam, je to zbytečná ztráta času a především mi to ničí svědomí a mám z toho jen špatnou náladu :( - tím chci říct, že FB je nakažlivá věc, která lidem spíš ubližuje, než aby jim přinesla něco dobrého. Rozhodněte se tedy, je lepší se věnovat svému blogu, do kterého vkládáte kus sebe, nebo dennodenně trčet na FB a kontrolovat statusy svých (ne)přátel?? Já jsem rozhodně pro první možnost, chuďátko svůj blog jsem jednou zavrhla, ale to už se nesmí stát!! Ne kvůli FB!! vždyť na pokecání máme přeci ty naše staré známé oblíbené prográmky jako ICQ či Skype! :) Pokud je vám ale líto zrušit účet, tak to v tom případě si ho aspoň odstraňte ze záložek nebo oblíbených stránek! Mockrát děkuji Facebooku, že jsem díky němu přišla o mnoho SBéček :( v dnešní době už ke mně skoro nikdo nechodí.. pamatuji si, ještě než ten Facebook vznikl, že mi sem chodilo i přes 30-50 lidí za den..a teď?? Jenom do 10 a nic víc T-T! Proto chci, když sem náhodou ti dotyční narazí, aby si tento článek přečetli a něco z toho si vzali. Byla bych ráda, kdyby se vrátili a všechno bylo jako dřív. A tím končím tento nedlouhý proslov o FB.

- Vaše XTifa

Můj názor na téma týdne upíři

12. srpna 2010 v 14:37 | XTifa |  Úvahy, fejetony a jiné
xtifa-world.blog.cz
Dobrá, dobrá..už i já se jdu aktivně zapojovat do téma týdne :) přesvědčilo mě totiž  anime, které bylo minulý týden :D upozorňuji, že tento článek nebude nijak extra dlouhý, jelikož se o upíry nezajímám stejně jako o anime :) takže..co si myslím o upírech?

Pod slovem "upír" si většina z nás představujeme záhadnou bledou bytost s ostrými tesáky a touhou živit se krví. Nejstarší (nevim jestli je fakt nejstarší) upír, kterého znám je hrabě Dracula. Viděla jsem s ním spoustu filmů a doma mám ještě hru Dracula: The Last Sanctuary na playstation :D s bráchou jsme začali vymýšlet různé kraviny co se týče upírů, koukali na film Blade, ve kterém byl jeden stejnomenný černý chlapík a jeho rodiče kousnuti upírem a v dospělosti se rozhodl pomstít, tak že do nich pálil různé zbraně, ostří, nože apod., ale tahle mánie nám vydržela jen v dětství a upíři mě od té doby už neberou..no a před dvěma rokama vtrhl do světa fénomén jménem Twilight, který všichni znáte...taky jsem ten film omrkla, ale až o rok později, film hodnotím jako suprový, povedený, i druhý díl mi přijde fajn, třetí jsem ještě neviděla, ale žádný maniak kolem toho nejsem..nesbírám od toho plakáty, nemelu o tom neustále dokola na různých webech atd..jedna holka dokonce psala do časopisu jak se stát upírem :D:D a tento rok vtrhl do světa další hit a to seriál Upíří deníky, který mi nic neříká a nemám zájem se na to podívat..a dál už k tomu nemám co říct, takhle stručně to stačí :)

PS: promiňte za tu chybu na obrázku, má tam být Vampire ne Wampire :D ale já už jsem zvyklá psát to W všude xD

- Vaše XTifa

Jak to tedy s tím internetem je?

12. srpna 2010 v 13:56 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Konichiwa lidičkové..já se vám tu jen tak na chvíli ozývám, aby tu nebylo bouřlivé ticho :D..bohužel ještě ten internet nemám opravený. Když jsem tam volala napoprvé, tak mi to ignorovali a dneska tam napodruhé zavolala mamka, takže tu ten opravář byl a řekl, že mu jde všechno v pořádku a prý, když to bude zase blbnout, tak mu máme zavolat a půjde vyměnit modem…no a hned jak odešel, tak jsem vyzkoušela prozkoumat nějaké stránky a najednou se to seklo a zase to nejde :( kya proč si ten modem dělá co chce? T-T no nicméně zítra mu zavolám at ho dojde tedy vyměnit a od soboty už doufám budu moc na ICQ nebo Skype a psát články jako obvykle :) takže se tu s váma loučím ještě na pár dní, vydržte to..není to žádná sranda, a taky jsem od vás četla komentáře, že to některým taky takhle blbnulo :D No ten můj je asi nejhorší případ a neumí poslouchat na slovo xD Ale má to i své výhody, aspoň nejsem na tom PC dlouho a nevypěstuji si závislost na netu :D jinak se nám už blíží pomalu konec prázdnin, těšíte se do školy? Já teda ne :D už jsem si na to volno zvykla a vstávat každý den v 6:30 není můj šálek kávy xD takže se mějte a užívejte ten zbytek prázdnin jak jen nejlíp můžete ;)

- Vaše XTifa
_______________________________________

free counters