Září 2010

Po X letech paří znova FF8! :D

28. září 2010 v 8:54 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Nazdárek! :) Takže chtěla bych vám říct, že jediný důvod proč nejsem na blogu a neodepisuji SBéčkám je, že po X letech znovu pařím FFVIII a moc mě to baví - spíš ještě víc než předtím, protože když umím angličtinu, tak skoro všemu rozumím a předtím jsem vůbec nechápala o čem to kecají a pořád mačkala tlačítko X :D No zatím jsem na cestě do městečka Timberu a dneska pokročím ještě dál :) Taky tam padlo hodně dobrých hlášek, třeba při cestě do Dollet city řekl Seifer Zellovi "chicken-wuss" xDD já si myslím, že to znamená asi vypelichané kuře, ale nejsem si jistá, když tak FF fanoušci poraďte :D..Jo a ve čtvrtek jdeme znovu do Brna, jak jsem psala, že tu výstavu měli zavřenou, tak tentokrát tam půjdeme v otevírací dobu a snad se nestane to co minule xD No nic ještě sem přidám životopis jednoho interpreta a pádím pařit. Mějte se hezky a užívejte si státní svátek! :)

- Vaše XTifa

Ta škola mě štve čím dál tím více! :D

24. září 2010 v 20:59 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Konichiwa minaa! ^^ Lidičkové, já vážně nestíhám chodit na blog...kurňa a vůbec nám škola nedá to volno na pondělí, to je nespravedlnost >.< Jenom v úterý budeme doma, ale i tak je to blbý chodit do školy po víkendu na jeden den a pak volno a po něm opět škola, to je pobouchaný xD ale co naděláme, chudáci my :( No..a dneska jsme měli první tělák, nic novýho, jenom to úvodní seznámení a pokyny k bezpěčnosti nebo jak se to nazývá xD ale blbý je, že budeme cvičit s těma novýma lidma - prvákama, se kterýma se moc nebavíme, oni jsou upe odlišní než my druháci - moc užvanění, dělají rámus, houpou se na židlích, když prší, tak donesou do školy bláto XD jako a my jsme spíš "tichoučcí inteligenti" :D no to inteligenti je moc silný slovo, ale pořád se chováme na lepší úrovni než oni s prominutím xD joo a ohledně blogu - asi moc nebudu přidávat články když nemám na to náladu, vím že bych je mohla přednastavit, ale i tohle se mi nechce dělat XD čekejte tu ode mně tak maximálně výkecy a nějaké životopisy mých oblíbených interpretů :) jo a chystám se po dlouhé době zapařit FFVIII, tak možná mě chytne mánie a budu o tom přidávat články, aspon že na něco, když už nemám nápady XD tak se mějte hezky a užívejte se prodlouženého volna (které já nemám T-T)

P.S. WaTaFak?? Všimli jste si co je na blogu za novinku? o la lá ten zas*aný facebook musí cpát všude, dokonce i na blog!!! T-T Foto jako důkaz:
xtifa-world.blog.cz

- Vaše XTifa

Report z dnešního "výletu"

21. září 2010 v 18:24 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Názdáár! :) Lidi jak se máte? Dnešek byl moc suprový, Brno je nádherné město! Bylo tam toho strašně moc, jak památek, tak obchodů a bylo jich mnohem víc než u nás *-* a taky v obchodním domě "Velký špalíček" byla taková herna, kde lidi šli na net nebo pařili hry, super! :D škoda, že tam nebydlím, tady u nás toho není moc a když už tu něco je, tak je to hrozně moc daleko od našeho baráku, ale tam to máte všecko kousek. Třeba kdyby jste potřebovali nějakou knihu a neseženete ji, nevadí! za pár kroků tam máte další knihkupectví a všechno prostě u sebe, to je ráj! :) Asi si tam ještě někdy zajdu, protože tam bylo plno skvělých věcí a já na ně neměla prachy XD No a ted k tomu nejhlavnějšímu! Takže ta Výstava grafického designu jak jsem psala předtím byla dnes zavřena! A jako nečekaně! Prý ani na webovkách to nepsali, že budou mít i v úterý zavřeno, no bylo mi toho líto, ale aspoň jsme šli na toulky Brnem a zavítali jednu výstavu obrazů u náměstí. No a dále jsme se rozešli a já jela sama zpátky domů xD Ale za měsíc tam pojedeme zase, a tentokrát už v otevírací době! :) No to je asi vše, má reakce z Brna - upe stejná jako z Prahy xD..Mějte se hezky! :)

- Vaše XTifa

Název článku? Prostě se ozývám! :D

20. září 2010 v 16:44 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Zdravím! ^^ poslední dobou blog fakt nestíhám, SB jakože skoro pravidelně obíhám (jak která), ale nemám vůbec čas na zpracování a zveřejnění článků atp...a taky se mi nelíbí to menu, tak ho v budoucnu trochu poupravím :) ..no, a taky sem asi ještě přidám nějaké interprety, to abyste věděli koho momentálně poslouchám :D a založím o nich společnou rubriku. Ohledně toho  částečného pozastavení, to bude asi do prázdnin, nevím, podle toho kolik bude učení a jak se mi bude chtít. Jinak zítra jdeme se školou na Výstavu celosvětového grafického designu Bienále Brno 2010! a bude tam hodně zajímavých děl, samozřejmě že i japonských! :) Tak potom napíšu jaké to tam bylo. Já tedy končím s tímto článkem, mějte se hezky!

- Vaše XTifa

Maybe I will take a break! Keep reading this article..

13. září 2010 v 17:47 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Aloha! Tento týden (tedy i ten minulý) je nanic. V úterý jsem dělala design pro tento blog, ale seknul se mi počítač, před včerejškem jsem dělala znovu nový a pokoušela se ho nastavit na zkušební blog, který samozřejmě nespolupracoval a ještě navíc mi ten design strašně moc zvětšil >.< takže kdo má malý monitor, tak potom zmáčkněte a podržte Ctrl a jeďte nahoru nebo dolů myší nebo šipkama to je jedno xD Jinak je opět s Tifou, který si tu nechám na delší dobu, asi do Vánoc nebo do té doby až budu mít opět dobrou náladu na další :) No nic, takže ke škole..dneska jsem hned jak jsem přišla do školy zjistila náš pevný rozvrh a zrovna zítra tam  jako budeme do 15:50 O_o sakra skapeme všeci hlady xD my totiž jedeme bez odpoledek, ale jenom zítra budeme mít vyjímečně volno asi na 45 minut a pak zpátky do školy :/ ..už aby byly další prázdniny *__* joo a taky když toho moc nestíhám, natož přidávat články na blog, tak bych si chtěla dát od něj menší pauzu - můžete to brát jako takové malé pozastavení..nemám totiž na blog vůbec náladu a asi dlouho mít nebudu, všimli jste si, že jsem i o víkendu nic nepřidala, čas strašně moc letí a když je konec pátku, tak za chvíli ,aniž by jste si to uvědomili, máte začátek pondělku. Já už nemám další slova, kterými bych dokončila tento článek...snad jen ahoj a mějte se hezky! :D

- Vaše XTifa

Nový design, opět s Tifou samozřejmě! :D

13. září 2010 v 17:29 | XTifa |  Kabátky blogu
Takže po dlouhé době je to konečně nový design, který tu měl být už minulý týden, ale čas letí a mě se ho nedařilo nastavit..jinak nevím co na něj říkáte vy, ale mě se hrozně NElíbí!! ze začátku v programu to vypadalo fajn, ale ten program mi podělal kvalitu a ještě navíc ho zvětšil, takže komu se to zobrazuje hodně "obrovitě" tak zmáčkněte a podržtě Ctrl a hýbejte myší nebo šipkama nahoru a dolů! Většina lidí tento trik nezná nebo mohla na něj zapomenout - já jsem už chtěla změnit velikost designu, ale vzpomněla jsem si na tuto kombinaci, takže jsem si ušetřila čas a už se mě to nechce upravovat, takže, komu se nelíbí tak jako mě, vydržte to tu s ním aspoň ty tři měsíce! :D

Náhled:


Nestíhám, není čas..

9. září 2010 v 18:05 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Zdravím ^^ já se strašně moc omlouvám za neaktivitu, ale ten čas tak strašně letí, že vůbec nic nestíhám. Škola trvá dlouho a jám mám potom pocit, že uběhl skoro celý den, potom jdu hladová domů na oběd a na svoje zájmy mám jen tak 3 hodiny, z toho PC asi tak 2 hodiny nebo vůbec. Třeba včera jsem tu nebyla, protože nezbyl čas - úlohy, nakupování a dopis XL, který doufám brzy dostane (to má ode mě k narozkám, které má zítra). Jo a měli jsme mít celý tento týden do 12:25 jak jsem psala, ale oni nám to zrovna ode dneška pozměnili, takže už tam trčíme do 14:15 a bez odpoledních přestávek x_x a víte co je na tom srandovní? že ještě za tuto dobu nemáme pevný rozvrh xDD..No dneska jsem šli kreslit ven, v tom mizerném počasí, uff to je ještě větší dřina kreslit venku než v ateliéru, tam si máte aspoň kde sednout a nečumí na vás kolemdoucí lidé :D ..A teď k blogu - předpokládám, že o víkendu tu bude ten design, pokud ho stihnu udělat. Před 2 dny jsem to měla skoro hotové, ale v tu chvíli se mi musel zrovna seknout počítač >.< a znovu to dělat..na to nemám náladu, tak zkusím s jiným nápadem. Jinak upozorňuji ještě jednou, že nebudu moct obíhat SBéčka pravidelně, občas se víc kouknu k těm mým blízkým :) Takže se mějte hezky a o víkendu naviděnou!! (to zní jak z nějakého pořadu xD)

- Vaše XTifa

Taková (ne)důležitá prosba..

4. září 2010 v 10:06 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Alohaa <3 Jak se máte lidi? :) Škola se zatím tento týden dala, ale ten příští už jedeme naplno a začneme se učit, takže bych vám SBčkám jen chtěla oznámit, že budu méně navštěvovat vaše blogy, protože už i teď jsme dostali plno úkolů -_-" a v době školy se dostávám na PC jenom večer a to na dvě hodiny, někdy i tři. A ještě jedna věc - nepište mi prosím jestli jsme ještě SB, samozřejmě že jsme, jenom nestíhám psát komentáře na každý váš článek, nejsem stroj!! a nezaložila jsem znovu ten nábor SBé, aby to byla nějaká povinnost, ale jestliže se vám to nelíbí a chcete mít na každém článku komentář, tak si mě jako SB můžete v tom případě smazat, protože já nebudu váš člověk. (Samozřejmě to neplatí na všechny, jenom na dotyčné osoby, které ví proč to píšu). Není to jako kdysy na základce, kdy jsem měla fúru času, teď je to jiné, tak to prosím vy někteří pochopte. (A ještě mě poslední dny štval kompl, nehodlal spolupracovat, takže trvalo hodinu než jsem se připojila k internetu úspěšně). No, takže já asi pujdu dělat grafiku a vrhnu se na ten design, který by tu konečně už mohl být :/ ..přeji pěkný víkend ^^

- Vaše XTifa

Reakce z prvního dne školy :D

1. září 2010 v 15:48 | XTifa |  My diary
http://xtifa-world.blog.cz
Hojaa mina ^^ Dnešek se tedy celkem dal :) akorát nás opustil jeden spolužák, který odjel na školu do Prahy, takže to bude ještě větší nuda, než byla. Byli jsme tam jenom jednu hodinu a zbytek týdne budeme mít jen 4 hodiny ^^ což je super =) budu si muset zase zvykat..na to denní vstávání a učení se xD Jediné co mě naštvalo bylo to, že za třídní jsme dostali tu paní učitelku, kterou jsem zmiňovala již před tímto článkem xDDD No bezva >.< Tento týden se ještě učit nebudem..zítra si řekneme rozvrh a podobné záležitosti a až ten další zahájíme výuku. V blízkých dnech připravím nějaké články a asi je přednastavím, protože asi nebudu stíhát blogovat T-T tak se zatím mějte :) a povyprávějte jak jste se měli vy! :D :)

- Vaše XTifa
_______________________________________

free counters