Listopad 2010

Ehm..takže další bezvýznamný výkec <'D

30. listopadu 2010 v 17:27 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Nazdar! Jdu vám sem vyříkat co se u mě stalo za tento týden. V sobotu jako nečekaně začalo sněžit! Mě to tak strašně naštvalo! Na sníh je podle mě poněkud brzy ne? Beztak teď toho hodně napadne a na Vánoce nezbude nic..prý budou opět blátivé..no super. O víkendu jsme s mamkou pekly cukroví a já už také pomali začala balit nějaké ty dárky :D ..Ve škole to jde jakž takž, ale máme tolik úkolů a písemek, že si přeji, aby už byly ty prázdniny! Taky mě od víkendu štve bolestivý zub, asi s ním budu muset jít k doktorce, protože mě strašně vadí při jedení :( Jinak co se týče her, tak Medievila jsem úspěšně dokončila a začala pařit Oddworld: Abes Exoddus! Je to mazec hra :) ..Týjo, já už nevím co bych vám mohla říct..stejně nepoznám kdo mi sem chodí a kdo ne..v předchozím článku jsou jen 2 komentáře… to jsem teda nevěděla, že jste tak zaneprázdnění, že se ke mně nikdo nestíhá podívat ani o víkendu..já toho mám hodně a PC stíhám každý den. No, to je vaše věc, proč tu nikdo nic nepíše, asi vás to tu už nebaví co? Nejlepší bude, když to tu pozastavím, co si o tom myslíte? Jestli opět nikdo nic nenapíše, tak to znamená, že asi ano, ale já počkám..uvidí se za týden!

Tak se mějte a přežívejte školu ve zdraví..

- Vaše XTifa

Výkec číslo...kdo to má počítat? :D

24. listopadu 2010 v 18:00 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Hi Guys! Za prvé mi tu strašně mrznou prsty a za druhé díky moc za samé chvály ohledně toho nového designu! vůbec jsem nečekala, že se vám to bude tak hodně líbit :) měla jsem domnění, že tu byly i lepší designy, ale vy tvrdíte, že tento je zatím the best! :D děkuji ještě jednou <3 tááák a proč tu od neděle nejsem? Jednoduše..nebudu vám vypisovat ten stejný důvod, protože si myslím, že je to už trapný neustále ho tu okecávat dokola :D vždyť víte ;) ..a co je nového? No..ještě dodělávám toho Medievila II (jde mi to děsně pomalu, protože čas rychle utíká a já pořád nestíhám xD) a včera jsem koukala na FFXIII gameplay! Waw ta hra je dokonalá! Dřívě jsem si to neuvědomovala a nechápala jsem jak z ní můžou být všichni tak rychle paf, když ji ještě ani nehráli..ale nějaká dobrá duše dala na youtube videjko a to jeskvělé! Nejvíc mě překvapilo, že tam můžete ovládat hodně postav, kdežto v těch ostatních dílech jenom jednu max. dvě..jojo, už jsem vyčerpala limity ve psaní xD mějte se báječně..už aby byly Vánoce!! :D (jo a sorry za také uhozené nadpisy, ale mě dochází nápady, tak tam píšu kraviny xD)

- Vaše XTifa

Nový kabátek blogu se Serah z FFXIII!

21. listopadu 2010 v 11:33 | XTifa |  Kabátky blogu
Tadáá!! Konečně jsem se dokopala k tomu, abych vytvořila nový kabátek tomuto blogu. Nevěřili byste tomu, ale ten předchozí design s Tifou jsem tu měla 3 měsíce a 8 dní! O_o docela dlouhá doba že? Na to, když jsem dříve střídala designy jako svoje ponožky xD (pro představu, po každých dvou týdnech jsem dělala nový a nový..) Tak teď k věci..tento design je taková smíšenina barev, takže nemůžu určit, které konkrétní barvy tam hrají hlavní roli..ale asi si myslím, že červená a modrá :D Stránku jsem udělala klasicky jako předtím, protože mi takto vyhovuje (už jsem si na tyto barvy zvykla :D) No..a to je vše :) Určitě tu bude dlouho dobu, protože já než udělám další nový design, tak to trvá hrozně dlouho..

Náhled:


Final Fantasy VII - recenze

20. listopadu 2010 v 14:00 | XTifa
Jak jsem psala v předchozím článku, tady máte recenzi na FFVII.
xtifa-world.blog.cz

Sedmý díl Final Fantasy opět přináší nové univerzum s novými postavami a unikátním příběhem. Jako nájemný žoldák a bývalý člen jednotky SOLDIER Cloud Strife jste najati rebelskou organizací Avalanche, jejíž členy jsou spolu s Tifa Lockhart (specialista na pěstní souboje), Barret Wallace (těžké zbraně) a několik dalších méně významných spolubojovníků, a vaším úkolem je zničení Mako reaktorů vlastněných společností Shinra ve městě Midgar. Ty využívají Mako energii k tvorbě elektrické energie, čímž ale silné poškozují přírodu ve svém okolí. Během putování po zdejším světě (mix fantasy a sci-fi) se k vám také přidá mladá Aeris Gainsborough, zlodějka Yuffie Kisaragi, pilot Cid Highwind a záhadný, v rakvi spící Vincent Valentine, specialista na střelbu z revolverů.

Final Fantasy VII je RPG hra původem z Japonska. Tedy hlavní devizou jsou souboje v arénách, kdy se váš tým postaví proti nepříteli a každá postava útočí dle určitého pořadí (odpočítává se čas do akce, ten lze různě ovlivňovat). RPG systém sází kromě klasických statistik hlavně na využívání Materií, vedlejších produktů Mako reaktorů. Ty svému nositeli vždy propůjčují určitou vlastnost (kouzlo, odolnost, zlepšení statistik apod.) a lze je vkládat do slotů ve zbraních či brnění. Jejich kombinace a využití se schopnostmi každé postavy umožňují mnoho různých taktik a způsobů boje. Kromě bojů v arénách se bude hráč volně pohybovat v různorodých prostředích s volně navazujícími CGI animacemi, mluvit s NPC, plnit úkoly... Mezi jednotlivými lokacemi se lze přesouvat pěšky nebo v dopravních prostředcích po symbolické 3D mapě.

Co napsat za název? Bez názvu :D

19. listopadu 2010 v 16:48 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
No nazdáár lidičkové! Jak se všichni máte? U mě se to celkem dá...jako obvykle, ve škole máme strašnou hromadu úkolů, jak do výtvarky, tak i do ostatních předmětů..mimo jiné, v grafice jsem se konečně naučila retušovat :) Jestli má někdo zájem, tak mi pošlete na mail svou fotku a já vám ji upravím dle libosti :D Jo a užívali jste si státní svátek? Mě to strašně rychle uběhlo a měla jsem pocit, že je neděle! Ve čtvrtek jsem byla zmatená, jestli je už další týden :D blbý je, že nám to volno neprodloužili, škoda no.. Jinak na blogu jsem změnila rozcestník s hudebními celebritami a přidala k nim ikonky, takže kdo si to zrovna neprohlížel, tak se může mrknout :) Také jsem se konečně dokopala k výrobě designu..o víkendu tu pravděpodobně bude a na něm můžete očekávat Serah z FFXIII. Myslím, že sem půjdu přidat recenzi na FFVII a biografii o skupině 30STM, jelikož to mám už dlouho v rozepsaných článkách. Nevím proč, ale moc mě to tu netáhne, není to co to bývalo..dřívě jsem na blogu přidávala i 10 článků za den, ale v současnosti mě to nebaví. Já mám sice co přidávat, ale nemám na to chuť anebo jsem líná xD No, to je asi všechno..konečně je víkend!! :)

- Vaše XTifa

Final Fantasy VII: Advent Children - recenze + film online

15. listopadu 2010 v 16:31 | XTifa |  Filmy, které mě zaujaly
Vlastně jsem neměla v plánu sem dávat FF film, ale když o to hezky požádala Sanami-san, tak jsem jejímu přání vyhověla :) Bohužel Final Fantasy existuje jako tento film a jeho druhé pokračování pod názvem "Advent Children Complete". Při mé smůle já jsem ten druhý díl ještě neviděla a ani nevím kde ho stáhnout..bylo by lepší kdyby byl někde s cz titulkama, protože angličtině neporozumím každý slovo, natož japonštině - to je na mě moc, holku která zná jenom pár frází z anime :D A ještě existuje film "Final Fantasy: Esence života" ale to je dost od věci, netýká se to těch původních hrdinů z Final Fantasy...v budoucnu sem dám odkaz i na něj, kdo bude mít zájem :) Tak tady máte nejprve recenzi, abyste před sledováním pochopili o co tam jde :D
xtifa-world.blog.cz
FF VII: Advent children je úspěšné filmové pokračování k jedné z nejoblíbenějších japonských her FF VII. Film začíná pohledem na Midgar a jeho okolí, tedy místem, kde se děj odehrává. Ve filmu se nám objevují již známé postavy z hry a samozřejmě hlavní hrdina, introvertní Cloud Strife. Zjišťujeme, že Cloud nese trvalé následky po otrávení zmutovaným "proudem života" (life stream) a vzpomíná na své již zemřelé přátele. Tifě Lockhart, jedné z Cloudových kamarádů, jednoho odpoledne zavolá starý známý a ptá se po Cloudovi, který se straní ostatních a někam utekl. Tifa po tomto telefonátu nechá Cloudovi vzkaz a ten se po náhlém útoku na jeho osobu rozhodne přeci jenom své známé navštívit. Cloud tedy přijíždí na své motorce k horské chatě. Předstoupí před ředitele tehdy nejvýznamější společnosti Shinra. Rufus, již zmiňovaný ředitel, Cloudovi oznámí, že ho chce najmout jako bodyguarda. Cloud odmítne a vydá se hledat útočníky pod vedením hlavního nepřítele Kadaje, aby zjistil co zlého plánují..chcete vědět více? Koukněte se na film! Enjoy it :)

(Pozn. Z nějakého důvodu mi sem nejde vložit video, prozatím sem vkládám odkaz, než najdu funkční link)Blog má dnes svoje první narozeniny! :)

10. listopadu 2010 v 15:00 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Zdravím! ^^ Víte co je dnes za den? Den, kdy má tento blog zatím svoje první narozeniny! Tohle je pro mě pokrok, jelikož už dávno mě nějak blog nebavil, ale i přesto se tu drží a já ho zrušit nehodlám ani kdyby tu byl třeba dejme tomu 5 let, byl by velmi známý a oblíbený a nějaký ten človíček by ho chtěl, tak bych ho nikomu nenechala odkoupit! Nikomu!! (Víte normálně, že někdo chtěl blog blogařské grafičky Blanch za 500Kč? O_o) Podle mě je blog dost osobní věc! Přece na něj dáváte kus sebe ne? Já ty lidi nechápu..No ale to je dost od věci, zapomeňte na to co jsem tu o dva řádky nahoru napsala xD

Víte, toto je pro mě dosud nejlepší blog, který jsem si zachovala..já jsem měla i předtím několik blogů (pár lidí si je možná ještě pamatuje), ale jen jeden, v pořadí první, vydržel něco málo přes rok, ale já jsem s ním nebyla spokojená..měla jsem tam hromadu zbytečných článků i obrázků, kopu neužitečných rubrik a docela hodně kopírovaných článků, což se mi nelíbilo. Řekla jsem si dost! Takže jsem ten blog zrušila a k němu i ty vedlejší např. o Final Fantasy a anime Naruto. Před dvěma rokama jsem si založila nový, v pořadí druhý, blog o kterém jsem byla přesvědčená, že všechno půjde v pohodě..ze začátku jsem na něm trávila nezdravě mnoho času, bolelo mě za krkem atp… nemohla jsem si pomoct, ale byla jsem z něho strašně štastná a měla jsem nutkání pořád na něm trávit čas a kontrolovat komentáře a návštěvníky - taky jsem si na druhém blogu vybudovala bližší vztah k SBéčkám, kdežto v tom prvním jsem to brala jako pouhou zábavu. No a nyní mám, v pořadí třetí, blog, který doufejme vydrží hodně dlouho a držte mi palce za jakýchkoliv okolností, abych ho nemusela v brzké době rušit.

Čtěte dále v celém článku..

Today is the B-Day!

6. listopadu 2010 v 13:43 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
(Banner creation and editing by me)

Zdravím! Jak pak se všichni máte? To je super že už začal víkend a také mám zrovna dneska narozeniny :) Dneska si udělám takové to uléváníčko a do úkolů se pustím až zítra..přece bych nedělala něco do školy na svoje narozky že? A když už je řeč o té škole..v úterý nám znovu změnili rozvrh a máme dva dlouhé dny s odpoledkami a navíc bylo ještě tento týden hodně úkolů. Ta škola mě tak zaneprázdnila, že jsem ani nestihla jít na počítač a spatlat ten design, který tu mohl už být, ale co se dá dělat..pokud to nestihnu zítra, tak se tu snad objeví během příštího týdne. Jinak nevím jak vy, ale já když příjdu ze školy domů, tak za hodinu je už u nás velikánská tma a po tmě se mě nechce nic dělat xD Já si tedy jdu užívat zbytek dne..psát tyto články, to je na dlouhé přemýšlení ..totiž já jsem sklerotik xD..v hlavě mám tísíce myšlenek, ale než se dostanu k počítači, tak se mi to všechno vykouří z hlavy a já nevím o čem psát. Jo a všimli jste si, že za 2 týdny je znovu svátek? Kéž by nám to volno prodloužili, protože bude ve středu a to je takový blbý den :D Mějte se pěkně..

- Vaše XTifa

Nějaké ty novinky a podobně :)

1. listopadu 2010 v 19:07 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Nazdárek lidičkové! :) Jak se všichni máte? Já dneska jaksi divně, jen co po prázdninách začala škola, hned je mi po ní špatně. Ani ten blbý prášek moc nezabírá xD Jo a děkuji za ty předešlé komentáře, ale já Haloween neslavila, jenom jsem si zapařila hru Medievil, která je taky tak trochu "haloweenská", protože tam byla zrovna pasáž s dýněma :D Očekávejte zde o této hře články, až ji dohraju ;) tyjo, každý měsíc hraju jinou hru a vzniká novější mánie xD Rovnou sem šupnu všechny hry co jsem v životě pařila a baví mě doposud, když už ani nevím co jiného přidávat..no jo, mám ještě práci s doplnováním rubrik, jenže to je velká makačka a mě se do toho nechce xD Jinak ve škole píšeme testy, už je listopad a s ním čtvrtletí, takže učitelé po nás chtějí výkony a známky..ale zatím se mi daří, až na tu češtinu, jak jsem ji tady minule komentovala :D No lidi, já se tu s váma loučím a ozvu se až za pár dní, půjdu opět hrát s Danem Fortesquem (tak se jmenuje hlavní postava hry). Tak se mějte a vydržte to necelé dva měsíce do Vánoc!! :) Ano, těšíte se? Já mooc, budeme mít prodloužené volno na 15 dní :D Tak tedy naviděnou..

- Vaše XTifa
_______________________________________

free counters