Únor 2011

Zjevení či hlášení?...jak chcete :D

27. února 2011 v 9:22 | XTifa |  My diary
Nazdárek! Heh blbější nadpis jsem už fakt nemohla vymyslet...chtělo by to nějaký originální nápad, ale kde ho mám brát? ..No nic, jdu k věci - je mi fakt líto, že tu poslední dobou nic nepřibývá a to jsem minulý týden slibovala kolik tu toho bude, ale mám hodně jiných věcí na práci a blog je momentálně ta poslední věc na kterou myslím. Ve škole jsme psali tento týden velký test a teď v pondělí budeme zase a to z toho stejnýho předmětu! Příjde vám to fér? xD tak to už nebudu mít přes víkend vůbec na nic čas, když nás budou ve škole takhle zatěžovat :/ Co novýho přes tento týden? Vlastně ani nic. Dneska jsem se přihlásila na blog a co nevidím...je to tu úplně přestavěný! Nevím jak vy, ale já jsem si zvykla na ten starší styl. Tak to je vše, konec hlášení xD

- Vaše XTifa

Final Fantasy VII: Crisis Core - postavy

22. února 2011 v 17:53 | XTifa
Opět tu máme článek s FF postavama. To víte no, co by jste ode mě čekali? :D Připravte se, že tu takových článků bude hodně! Nejprve podoplňuji FF rubriku, pak budu přidávat i jiné články a mezitím i nějaké japonské interprety :) Stručně jsem vám teď napsala, jak to v budoucnu bude na tomto blogu asi přibližně probíhat. Samozřejmě, pokud bude čas! :)

xtifa-world.blog.cz
Zack Fair
Věk: 16
Zbraň: Meč, později Buster Sword
Rodné město: Gongaga
Zack je hlavní a jedinou hratelnou postavou. Je to mladý, veselý a na první pohled i arogantní voják 2. třídy v Shinrově jednotce SOLDIERS. Jeho snem je stát se vojákem 1. třídy a být hrdinou. Je velmi dychtivý zavděčit se svým nadřízeným a především udělat dojem na svého přítela Angeala, který byl jeho instruktorem. Zackovým vzorem je Sephiroth, chce být jednou jako on. Zack je velmi oddaný a přesvědčený o smyslu organizace SOLDIERS. Vše se změní, když Angeal zmizí a Zack postupem času odhaluju temnou pravdu o svých nadřízených a nakonec to bude právě Shinra a SOLDIERS kdo se proti němu obratí a zničí ho. Zack je sice na pohled tvrdý, ale uvnitř je to citlivý a přátelský člověk. Miluje Aeris, se kterou se pozná za zvláštních okolností a právě láska k ní ho bude později stát život. V průběhu hry se seznamí s mladým Cloudem, ke kterému bude cítit zvláštní náklonost a přátelství. Právě oni dva budou hlavními postavami dramatu v Nibelheimu.


Další výkec..stále nejsou nápady na nadpis článku!

20. února 2011 v 9:30 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
Aloha! Opět se vám tu ozývám :D Jdu vám říct novinku a tou je, že mě pomali ale jistě začíná blog znovu bavit! Huráá!! :D Ale samozřejmě sem musíte chodit a psát mi nějaké komentáře, jinak se to vrátí zpátky a já znovu nebudu dlouho nic přidávat. Zatím jsem pochytala spoustu nápadů na články, co bych sem mohla přidat, dodělat rubriky atp. Příští týden ve škole zase píšeme několik písemek - opět nebudu nic stíhat. Tento týden mi připadal zvláštní, učitel se urazil a odešel ze třídy. Poté k nám dorazil ředitel a dělal nám půl hodinový proslov, jako bychom za všechno mohli a přitom jsme nic neudělali! Taky jsem po dlouhý době měla tělocvik..jsme měli to štěstí, že nám pořád odpadal xD ale dalo se to přežít :) ..Přes týden jsem se pustila do kreslení Zacka Faira z Final Fantasy VII Crisis Core a kámoška Lucík ho chtěla vidět, tak jsem jí ho odfotila ^^ a když už ho mám v počítači, tak ho dávám i sem!..chodím do umělecký školy a stejně většina z vás neviděla jak kreslím (možná jen pár lidí, kteří navštěvovali můj bývalý blog). Jde vidět, že se mám stále ještě co zlepšovat, jenže nakreslit 3D postavu - to není žádná hračka :D ..

- Vaše XTifaFinal Fantasy IX - postavy

17. února 2011 v 18:46 | XTifa
Aby to tu jen tak nestálo, tak sem přidávám alespoň jeden článek za tento týden :D Musím říct, že tohleto FFko je mi nejméně sympatické - jediný kdo se z postav povedl je princezna Garnet, ta je taková normální! a možná trošku Zidane..ale spíš ne když má ocas xD a ten zbytek..radši nebudu komentovat, samý ujetý postavy!..tak už vím proč se mi to nechce pařit a ani mě to k tomu neláká! :D

xtifa-world.blog.cz
Zidane Tribal
Věk: 16
Povolání: Thief
Zbraň: Knives
Hlavní postava hry je tento šestnáctiletý mladík. Je členem gangu, který chystá únos princezny Garnet a jak už to tak ve světě Final Fantasy bývá, pocítí k hlavní ženské postavě milostné vzplanutí. Ovšem Zidane se musí potýkat s nesnázemi, které mu přináší jeho četný fanclub a do nejednoho problému ho dostane také další z jeho vlastností a to, že je to vyhlášený sukničkář. Ve hře poznáte, že je dobrým bojovníkem a dobrá hlava party. Trochu si nerozumí s Steinerem, ale později tato nenávist ochladne. Jeho zlodějské a divadelní umění se také dobře uplatňuje při boji, při kterém má možnost krást nepřátelům předměty.


Nový design - FFVII Advent Children Complete!

13. února 2011 v 11:24 | XTifa |  Kabátky blogu
Konečně je nový design na světě! To ale trvalo dlouhou dobu, že? :D Připadá mi, že je víc "jednodušší" a taky trochu prázdný, což je dobře...přeplácaniny jsou out, takže jsem se této věty držela!...líbí se mi, jak jsem si pohrála se záhlavím, ale to s tou stránkou už je horší...právě jsem si uvědomila, že jsem zvolila špatný typ písma, takže to trochu působí trochu rozmazaně a ještě jedna věc, která se mi nikdy nedaří - velikost záhlaví! já nevím jak to vidíte vy přes svoje monitory, ale já mám záhlaví přes celou obrazovku a nikdy se mi to nepovede přesně zachytit, aby šla vidět i ta stránka! xD Design je bez zápatí, jaksi se mi ho nechtělo dělat :D stejně se nikdo nedívá na konec stránky, mám pravdu? xD No už tu nebudu řešit vady, já jen doufám, že se vám líbí a nikdo mi tu nebude psát, že chce zpátky ten minulý (že byl hezčí) xDD

Náhled:


Bez názvu..nenapadá mě žádný vhodný titulek :D

12. února 2011 v 10:51 | XTifa |  My diary
xtifa-world.blog.cz
(Banner creating and editing by me)

Konbanwa návštěvníci a SBéčka! Určitě jste si všimli, že tady na tomto blogu poslední dobou nic nepřibývá a je to spíš tím, že mě to přestává bavit. To je první a nejhlavnější důvod! Dalším důvodem je škola, která mi dává zabrat ještě víc než před vánočníma prázdninama...začínáme se totiž připravovat na maturitu (i když jsem ve druháku), musíme povinně přečíst knížky do literatury a také jsem se ve škole přihlásila do jedný grafický soutěže, takže makám na návrhu. Tak mě napadlo, že se tu budu ozývat asi jednou za týden, nevím. Uvidíme jak se mi bude chtít...A co se vlastně celý tento týden stalo? Postihla mě nostalgie a poslechla jsem si moje dříve oblíbené interprety a to byla konkrétně zpěvačka LaFee a skupina Monrose :) (byly z německa, páč jsem v tý době měla za jazyk jen němčinu a chytala jsem v televizi hudební kanál Viva, kde se to pořád hemžilo německými písničkami xD). Je to tak 4 roky nazpět, když jsem ještě chodila na základku..je škoda, že už nezpívají..když jsem si totiž poslechla jejich songy, tak mě znovu začaly bavit :D nabudúce o nich přidám nějaké informace a také je připíšu do rubriky mých oblíbených celebrit xD...taky sem přidám i japonské a korejské interprety! :) máte se na co těšit! ^^ od Final Fantasy si dávám menší pauzu..ale nechybí tomu hodně, aby mě to začalo zase naplno bavit! xD No a teď k blogu..na tento víkend jsem si plánovala nový kabátek blogu..mám pocit, že Serah už bylo dost, nemyslíte? xD Doufám, že se mi to dnes povede dodělat a když ne, tak bude příští víkend..přes týden skoro nic nestíhám :( ...Jó a jinak vy co koukáte na telku (konkrétně TV Nova), co říkáte na turecký seriál Tisíc a jedna noc? Podle mě je to úplná blbost! a ještě to nacpali do hlavního vysílacího času!..dělají jen dobře, že to od příštího týdne přesunou na podvečer, protože já bych radši koukala ve 20 hodin na nějaký super film než tohle..co jsem to ještě chtěla napsat? to už bude asi vše xD kdo to dočetl až sem, tak je borec! ..jo no co by jste čekali, když jsem celý týden nic nenapsala že? :D mějte se a smějte se! :)

- Vaše XTifa

Final Fantasy - nejlepší parodie

5. února 2011 v 16:16 | XTifa |  Final Fantasy News
Takže, vysvědčení dopadlo přesně jak jsem si myslela - jen jedna trojka a jinak 3 dvojky a zbytek jedničky xD Hehe fyzika to pokazila njn..Jinak k tomuto článku: chvilkama jsem přemýšlela jestli to sem mám dát nebo ne, protože některé ty parodie jsou docela sprosté xD ale chci to tu nějak oživit a také chci abyste se pobavili stejně jako já! xD u mě to vedlo až k záchvatu smíchu :D nevím jaký to bude mít následek u vás..nicméně se to autorům povedlo! :) ..jo já vím! je to strašné, když si někdo dělá prdel z Final Fantasy..ale tomuto se prostě nedá nesmát!..kdyby to někoho zajímalo - hlášky u prvního videa jsou ze South Parku! :D A ten zbytek ani nebudu komentovat, ale jsou mírnější než to první video!

0:02 Angeal: Všechny postavy a události jsou vymyšlené. V pořadu padají sprostá slova takže by se na něj neměl nikdo dívat!!!
Radím vám, radši poslechněte Angeala! Je to fakt sprostý!! xD Nemusíte se dívat na to první video pokud nechcete, ale já neodolala :D Pak dejte vědět do komentářů jestli žijete! Enjoy it ^^


_______________________________________

free counters