Březen 2011

Je tu ještě větší mrtvo než před týdnem xD

26. března 2011 v 10:08 | XTifa |  My diary
Už je to týden co jsem pozastavila blog a zatím se nic neděje. Stále nemám náladu sem něco přidávat. Určitě změním ten design, třeba on je příčinou proč se mi sem nechce chodit xD A taky to tu předělám! Jenže na to budu potřebovat spoustu času a ten já nemám. Zatracená škola! Musím si dopsat knížky do čtenářského deníku a ještě dodělat prácičku do výtvarky. Tento týden bylo venku velký teplo, všimli jste si? Ale to počasí jako nemusí spěchat.. já si zvykla na zimu, takže aby ze 7 stupňů bylo 18 tak to opravdu nepotřebuji xD Lidi příjde vám spravedlivý dostat pětku za nepřečtené dílo, když tu knížku nemůžete nikde sehnat a v knihovně ji už má někdo vypůjčenou? A to jsem se po ní v knihovně sháněla tak pětkrát. Je to na prd.. a to máme nadiktováné další knihy na přečtení, které nemám a nikde je nemohu sehnat :/ a kupovat to mi příjde jako zbytečná ztráta peněz..jednou to přečtu a pak se mi to bude válet někde v koutě xD Je to drahá záležitost. Chjo, ještě přežít tři měsíce do letních prázdnin! Ale pak to bude utrpení, netěším se na ty hrozný vedra.. Jinak Tifa opět postoupila do dalšího kola! Hlasovat můžete TADY. Jo a ještě se nevracím..musím si promyslet o čem bych tu mohla psát, protože takhle to nikam nevede. Každý článek jsou jenom moje kecy a já bych tu chtěla přidávat i něco jiného..jen kdyby se mi chtělo! xD

- Vaše XTifa

My next boring crap .. This week actually sucks!

19. března 2011 v 10:35 | XTifa |  My diary
(Image and textures aren't my creation, but I made a banner.)

Hola hou!! ^^ Tak jak to u mě jde .. no .. nemám náladu tady vůbec nic psát. Musím vám říct, že kdykoliv se jdu podívat na svůj blog, tak mám v okamžiku zkaženou náladu! Většinou tu totiž každý týden narážím na nepěkné věci - stává se to hlavně o víkendu. Jednou zjistím, že bylo něco z mého blogu "vypůjčeno" a po druhé mi sem nějaký anonym napsal, že bych se měla zmínit o katastrofách v Japonsku. Prej je to urážka, kdybych nic nenapsala ... no tak jsem o tom napsala, snad je spokojený! xD A kvůli tomuto všemu mě to sem odrazuje dále něco přidávat. Nechci tu řešit žádné konflikty, jenom s čistým svědomím přidávat články a dále si tu bezstarostně užívat blogaření. Mám pocit, že mě blog jenom zbytečně zatěžuje a to jsem ho chtěla mít jenom jako koníček!! ... Venku celý den prší a je zataženo … a to i když mám déšť ráda, tak mi to počasí moc na lepší náladě nepomáhá. Asi mám prostě svůj špatný týden. Možná by bylo už lepší, kdyby ta škola začala, jenže jak se znám, po chvilce budu chtít zase volno xD Prázdniny jsou profláklé a já se pomalu začínám nudit. Taky sem nechodí většina mých "spřáteláčků", tak co tu budu nadále dělat? Vás to tady baví? Mě už ne… Pravděpodobně si dám nějakou tu dobu pauzu od blogu. Tím pádem to tu nejspíš pozastavím. Koukala jsem se na návštěvnost a mám kolem 20-30 lidí za den a to tady hezky flákám! xD Přesto vám za to děkuji :) Dám si od blogu pohov a snad během příštích dnů načerpám nové síly :) Taky udělám nový design! Už mě to totiž štve, když mám záhlaví velké přes celou stránku.. tak se to budu snažit dobře napasovat. Co dál? V SONPFF jsem s Tifou postoupila do dalšího kola, kdo má zájem může hlasovat ZDE. Tak to je vše - konec článku! ~Bye ..

- Vaše XTifa

Gosh..svět se zbláznil!!

14. března 2011 v 15:37 | XTifa |  My diary
Lidi ani nevíte jak mě to moc mrzí co všechno se stalo v Japonsku! Můj oblíbený stát má velké potíže T-T..proč ty přírodní katastrofy vůbec existují?! Sakra Bůh se asi rozlobil! :( Radši bych to přála nějakému bezvýznamnému státu v Americe než japoncům, vždyť oni si to nezaslouží! Týjo a to jsem měla v plánu tam někdy v budoucnu zajet..ale když jsem slyšela ty zprávy, tak mám z toho docela hrůzu…nezbývá nám než se modlit a doufat, aby se to dalo všechno do pořádku. My češi vlastně můžeme být rádi, že žijeme na takovém místě, kde žádné katastrofy nehrozí. Jenže mě to tady v ČR moc nebaví a chtěla bych jet do zahraničí..já si myslím, že bych se tam cítila lépe. Mám takový pocit, že tady v mém okolí lidem vadí, že jsem jiná..měla jsem ráda anime (které mě už ale nebaví) ale pořád ráda hraju hry! Například Final Fantasy, jak jde na první pohled poznat :D a toho se jen tak nepustím..podle mě je to nejlepší dílo jaké kdy na světě vzniklo!! Tedy aspoň z herní série xD protože když tu hru hrajete, to neuděláte v rychlovce jen do konce a hotovo finíto!..Tam se úplně do těch situací postav vžijete a prožívate to spolu s němi :) ..a pak že mi prej někdo vyčítá že mám imaginární přátelé xD Co je na tom špatnýho? Člověku ani nic jinýho nezbývá, než se bavit s těmi "vymyšlenými" kamarády, když ho ti skuteční odmítají..a navíc většina FF hrdinů je povahově stejná jako já xD Je vážně smůla, že neexistují doopravdy..s Lucy bychom o tom mohly povyprávět své, že jo? :D Ehm..to bude vše co jsem chtěla říct..doufám, že se z té tragédie japonci dostanou a už se nic podobnýho nestane!! Jak vypovídá nadpis, svět se zbláznil! Poslední dobou se všude dějou nepokoje..nejprve to začalo zemětřesením v Haiti, nedávno incident v Egyptu a teď chudák Japonsko! Japoncíí držte se!! A taky doufám, že je pan "anonym" spokojený, že jsem se tu o tom zmínila (bych se o tom zmínila dřív, ale dozvěděla jsem se to později)..není zač!

- Vaše XTifa

Crash je super ptákovina, u které chytíte záchvat smíchu :D

12. března 2011 v 10:19 | XTifa |  My diary
Aloha lidičkové! Nadpis vysvětluje, na čem právě ujíždím xD Já jsem tak ráda, že nám konečně začaly jarní prázdniny! :D To byla dlouhá doba čekání, ale za rok je prý budeme mít hned po pololetních, takže super :) Bohužel mám docela hodně práce do školy, takže se budou skládat jen z učení, makání a odpočinku xD Lidi já jsem se čistě ze zaujatosti přihlásila do soutěže o nejlepší Final Fantasy postavu a soutěžím tam Tifou. Kdo ji má stejně rád jako já, tak ji můžete přispět hlásek ZDE, anebo můžete hlásnout někomu jinýmu (třeba já, promiň Tifi).. Jinak jsem zjistila, že ztrácím schopnost se kvalitně učit..z technologie jsme psali dvě písemky a já se na ně fakt hodně šrotila! Ale pokaždé tam byly otázky, které jsem vůbec neočekávala, tak jsem to dala zase za trojku :/ a fyziku s matikou jsem taky podělala, takže si po prázdninách napíšeme opravný test. I přesto že nevím jakou známku jsem dostala, ale když učitel říkal, že to dopadlo katastrofálně, tak si to umíte odvodit xD Taky jsem si vzpomněla na Crash Bash, tak to teď po večerech s bráchou paříme na dva hráče :D Je to sice ptákovina pro některé z vás (pokud tu hru znáte), ale mě to pořád baví i po těch letech..akorát když se mi nedaří, tak u toho chytám nervy xDD Ale spíš je to většinou k smíchu :) Tož jsem u konce, tak si taky vy někteří užívejte prodlouženého volna jako já a mějte se hezky!

- Vaše XTifa

Co se děje, co dělám atd..?

5. března 2011 v 10:29 | XTifa |  My diary
Konichiwa! Tak a máme tu březen..a jak pranostika praví "za kamna vlezem", takže zima ještě nějakou tu dobu bude, ale mě to vůbec nevadí! Vzhledem k tomu, že je mi při 10 stupních už vedro, tak mi takové počasí příjde bohatě dostačující. Bože.. na léto nechci mít ani pomyšlení - tady u nás v nížinách a ještě ke všemu ve městě přeplácaném auty se tu velká horka snáší těžko :/ Ale už dost brblání o počasí..tak abych tu nemluvila jen o mé osobě, jak se všichni máte? Já bohužel většinou zažívám stereotyp, takže se nestane, abych tu rozebírala něco velkého xD Díky Reni jsem začala po dlouhých letech sledovat seriál Daria, který kdysi dávali na nyní už zrušeném programu Supermax. Je to výborný seriál, skvělý na zamyšlení :D ale online ho neseženete, dá se jenom stáhnout. Jinak jsem začala psát jednu povídku! Né že bych najednou dostala chuť psát povídky, ale mám to jako úkol do angličtiny - napsat příběh, přeložit a použít tam pár zadaných slov :D Jelikož mám ráda FF, tak budu psát o tom, ale trošku to pozměním podle svýho xD ..Taky jsem se pustila znovu do kreslení (jak jste mohli vidět, přidala jsem sem Zacka z FFVII CC) a jako pokusného králíka jsem si vzala Aeris. Po ní bude následovat Cloud a nakonce Tifa, i když Tifu má ze všech FF postav nakreslenou nejčastěji :D Tož to je vše z mého nudného života xD Možná bych tu toho napsala víc, ale můj mozek si to všechno co se událo nepamatuje :D Jo a blbne mi klávesnice, takže tu po sobě musím neustále opravovat chybějící písmena xD ..

- Vaše XTifa
_______________________________________

free counters