Červen 2011

Final Fantasy mix czech parody

28. června 2011 v 17:07 | XTifa |  Moje tvorba: AMV
Dávám sem moje třetí video, které je tak trochu jiný styl než ty předchozí - jedna se o parodii. A NE! Není to žádný posměch nebo něco podobného! V tom videu jsou mé oblíbené hlášky z filmů a mě by se to nikam jinam nehodilo než do Final Fantasy (hodně tam kecají a skvěle se to k nim hodí :D) a možná, že by mě to v jiných scénách nebavilo..teda nevím jak vás, ale mě ne. FF se prostě hodí všude xD Enjoy it ^^FINAL FAN-TASY REAL PROJEKT!

25. června 2011 v 20:57 | XTifa |  Final Fantasy News
Tento článek skladuji v rozepsaných už nějakou tu dobu, tak se mi nechtělo čekat a podělím se s vámi :) Lidičkové!! (tedy konkrétně všichni fanoušci FF série), taky vás někdy napadlo podívat se na youtube nebo někde jinde, jestli se někomu nepodařilo vymyslet opravdový Final Fantasy film s opravdovými lidmi? Mě ano!!! :) Podařilo se to konkrétně jedné německé cosplayové společnosti, která se nazývá Eden Films! (jejím zakladatelem a hlavním vedoucím je Rubeus Eden). Konečně něco, v čem můžu němce obdivovat! xD Určitě to muselo stát hodně peněz nakoupit všechny cosplaye (či ušít), zbraně atp. Sice jsou tam místy nedostatky (např. Seifer je tam brunet, ne blonďák xD), ale když to popřu, tak je to výborně zpracované dílo! Já jsem tento filmový projekt zkoukla celý, vřele vám ho doporučuji! Ale připravte si zhruba 4 hodiny volného času, protože to má 25 epizod (jedna trvá asi 10 minut) a projekt je dělený na disky 1-4, jak tomu je ve hře :D Milí němečtí fanoušci, děkujeme za tohle všechno! Děkujeme, že jste proměnili fantazii v realitu! :D

Příběh, recenzi a odkaz ke shlédnutí online čti dole pod perexem ↓↓
xtifa-world.blog.cz


Japonská kultura - umění, manga, kaligrafie a jiné

19. června 2011 v 18:40 | XTifa
Tak jo, tady máte zatím asi nejdelší článek, jaký jsem kdy na blog napsala xD Piplačka s tím byla hrozná, ale stejně jsme měli udělat referát do dějin umění, takže mi to k něčemu aspoň bylo...jenže nemám barvu v tiskárně hehe :D Doufám, že vás to zabaví alespoň na týden, protože jak vidíte momentálně opravdu nemám čas, abych se věnovala blogu, protože u nás ještě nejsou uzavřený známky. Za týden to bude určitě všechno v pohodě, tak tu budu přidávat víc článků ^^

Nejvýznamnější inspirací umění Japonska byla příroda, jejíž krása nejen že tvůrce okouzlovala, ale navíc byla pojímána jako posvátná. Japonské výtvarné umění stejně jako poezie mělo zálibu v metafoře a zkratce, stylizaci, asymetrii a v duchu zenového buddhismu i v přirozenosti a nadsázce a využití prázdného prostoru jako výtvarného prvku. U uměleckého předmětu se zpravidla oceňovala nejen jeho krása, ale jeho příběh, historie s ním spojená.

Co ovlivnilo japonskou kulturu?

- Japonsko bylo od svého vzniku pod velkým vlivem Číny → z této země se právě na japonské ostrovy dostal čaj, znakové písmo, bonsaje, chrámová architektura a buddhismus.
- Oddělilo se od okolního světa v 15. století a japonská kultura se vyvíjela svým vlastním směrem.

Čím japonská kultura obohatila svět?

- Když se řekne Japonsko, většina si jistě vybaví kimono, čajový obřad, kaligrafii nebo zápasníky sumó. Bezesporu je lze považovat za umění, specifické pro japonskou kulturu, které jsou inspirací pro okolní svět.


Předčasný návrat..že by?? :D

13. června 2011 v 17:28 | XTifa |  My diary
Nazdar všichni kolem rozhlížející xDD Yeah :D já jsem vám tu psala, že se vrátím až o prázdninách že? Jenže ten čas (tedy když jde jen o školu) strašně pomalu utíká! Normálně jsem si myslela, že budeme mít 24.6. vysvědčení, ale kdepák..musí nám ho dát až 30.6. :/ Mě už se nechce čekat, tak proto jsem tady XD Sláva už mě to tu začíná bavit! Mám nachystaný články, takže super :) Taky pokud možno změním design, ale musím se dostat do cviku, už jsem ho dlouhou dobu nedělala (designy jsou z celé grafiky nejhorší XD) Ale doufám, že mi sem budete někdo chodit, nebo se tu na to..víte co :D Nač potom přidávat články, když je tu nikdo nebude číst a komentovat xD Jinak se školou to jde trochu špatně, mám z toho všeho zmatek..už ať jsou uzavřený známky! Se mi ale vůbec nechce učit!! Už by nám mohli dát pokoj xD... Co jsem to chtěla dál? Yo! Lidi pokud někdo bude ode mě chtít grafiku (popř. kresbu) na přání, tak si můžete psát na můj E-Mail, který naleznete v menu pod odkazem "O mně" :D Nabídka stále trvá! Potřebuji se vrátit do starých kolejích a procvičit si grafické znalosti, protože moje výsledky mi připadají horší a horší :/ Budu ráda za každou objednávku :) Vaše hotová díla vám pošlu zpětně na maila, nebo je zveřejním tady na blogu, jak budete chtít.

Taky jsem udělala druhé FMV na Final Fantasy X se songem od Linkin Park, který určitě znáte :) Enjoy it ^^


- Vaše XTifa =3
_______________________________________

free counters