Červenec 2011

Wallpaper #02 - Aeris z FFVII

30. července 2011 v 14:27 | XTifa |  Moje tvorba: Wallpapery
Tak a je tady druhý wallpaper, tentokrát s naší půvabnou květinářkou z FFVII *nemusí lidi, kteří nesnáší Aeris* :D Opět je to spíš takový dekorativní..moc místa pro ikonky tam není xD

Wallpaper je ve velikosti 1280x1024!

Popřípadě ho můžu zmenšit, ale pro majitele větších rozlišení to už asi zvětšit nepůjde (zhoršila by se kvalita).

Neupravovat ani nevydávat za své!!!Final Fantasy postavy ve hře Ehrgeiz: God Bless the Ring!!

28. července 2011 v 14:01 | XTifa |  Hry, které mě zaujaly
Proč mi nikdo neřekl, že postavy z FF jsou i v jiný hře (kromě Kingdom Hearts) než Final Fantasy? xD Narazila jsem na to včera večer, když jsem si četla na netu Cloudovu biografii *njn* :D Ehrgeiz: God Bless the Ring je bojovka, něco jako Tekken, akorát tam můžete bojovat z různého úhlu pohledu. Jsou tam na výběr jenom postavy z FFVII, protože tato hra vyšla jeden rok poté co vyšel sedmý díl FF (mě to nevadí, protože sedmička je můj nejoblíbenější díl xD)

Originální hratelné postavy - Ken Mishima, Han Daehan, Prince Doza, Yoko Kishibojin, Lee Swuwen, Sasuke (xD), Dasher Inoba, Jo the Wolf Girl, Koji Masuda, Clair Andrews, Django/Red Scorpion

Final Fantasy hratelné postavy - Cloud Strife, Tifa Lockhart, Sephiroth, Vincent Valentine, Yuffie Kisaragi a Zack Fair...(chybí mi tam Aeris T-T)

Artwork postav ve hře:

(na obrázku zleva Sephiroth, Vincent, Cloud, Zack, Tifa, Yuffie)


Ukázka hry:


Wallpaper #01 - Yuna z FFX

27. července 2011 v 12:38 | XTifa |  Moje tvorba: Wallpapery
Před několika dny jsem vytvořila z nudy první wallpaper volně ke stažení, ale nějak jsem zapomněla na místo pro ikonky programů hehe :D Vlastně by se mohly vlézt na levý okraj..no nevadí, snad se líbí a k něčemu se využije :)

Wallpaper je ve velikosti 1280x1024!

Popřípadě ho můžu zmenšit, ale pro majitele větších rozlišení to už asi zvětšit nepůjde (zhoršila by se kvalita).
Taky se vám jako mě zdá, že dělám všechno s "vyblitými" barvy? Je to nejspíš proto, aby mi to bylo příjemný na oko (nemám zrovna nejlepší zrak xD)

Neupravovat ani nevydávat za své!!!


Final Fantasy VII - Deliverance of the Heart

24. července 2011 v 14:38 | XTifa |  Moje tvorba: AMV
Tak a je tu moje další video. Tentokrát je to vzpomínka na úžasnou hru Final Fantasy VII, kterou jsem po druhé dohrála do konce (začala jsem ji pařit začátkem července). Zkoušela jsem tam vkládat různý efekty, takže je to takový pokusný video xD Jo a je to slabý, ale co už..ještě se stále učím :D Enjoy!Plány po zbytek prázdnin..

22. července 2011 v 15:20 | XTifa |  My diary

Yuna-lisa mi udělala přenádherný banner ↑ *_* ♥ Moc děkuji!! :)

Jupíí já jsem tak ráda, že se konečně ochladilo!! :) Vedra bylo dost, ale je pravda, že by pršet nemuselo. Mě takovéto teploty vyhovují, lépe mi to myslí xD No co lidi, jak se máte? Užíváte si prázdniny? :) Já jo, i když nikam na dovolenou nepojedeme, nejsou totiž finance.. žiju v chudý rodině :( Ale co..dají se dělat i jiný věci než někam jezdit :D V srpnu mám v plánu dělat jeden takový projekt o FF - jako knihu, která bude obsahovat všecky informace co se týče této úžasné hry :) Já vím jsem šílená, ale mě to najednou popadlo a chce se mi to prostě dělat :D ..Minulý týden jsem se pustila do tvorby dalšího videa, které bude jako vzpomínka na FFVII. Momentálně ho nahrávám na youtube mezitím co píšu tento článek xD.. v nejbližší době ho sem dám, zkoušela do toho videa totiž vkládat i efekty. Taky bych chtěla nějak zpřehlednit blog, jenže nevím kde začít. Je to tak komplikovaný, pro mě je vždycky těžké uspořádat věci :D

PS: Jo a stále si u mě můžete objednávat grafiku! Zatím mi napsali dva lidi, což je fajn :)
PSS: Mám sem dávat veškerou moji tvorbu (třeba designy, wallpapery) volně ke stažení? Měl by o to někdo zájem?
PSSS: Všimla jsem si, že se moje aktivita o trochu zlepšuje!! Hurá xD

- Vaše XTifa

Final Fantasy XIII-2 trailer

20. července 2011 v 17:12 | XTifa |  Final Fantasy News
Sice to už není žádná novinka, ale mám pocit, že jsem tento trailer ještě na blog nepřidávala. Serah tam vypadá skvěle, je super, že bude konečně ovladatelnou postavou ^^ ona je jedna z mých nej postav z FFXIII :) Jo a na různých webech prý tvrdí, že to nebude mít nic společnýho s FFX-2...jenže v obou hrách se stala podobná událost! Tidus zmizel a Yuna se ho v druhém pokračování vydala hledat...teďkom zmizela Lightning a vydala se ji hledat Serah, takže to něco společnýho má :D Jinak mám zrovna menší krizi, nevím co mám dávat na blog xD Proto tu nepřidávám články každý den víte? Ale něco mě napadne, jen potřebuji čas...
Morshu is a pervert

17. července 2011 v 20:12 | XTifa |  Co se jinam nevešlo aneb to ostatní
Tohoto chlapíka jsem hledala všude možně na internetu, protože mě zaujal v jedné parodii na Tekkena (video je už bohužel smazané..) a potom jsem nakonec zjistila, že pochází ze hry Link: The faces of Evil a jmenuje se Morshu. Je to takový srandovní prodavač, roste mu knírek z nosu (xD) a nosí zelenou čepku a oranžové hadry. To jeho "mmmm" je nejlepší :D Když si budete pořád pouštět jeho scény dokola a dokola, tak vás dostane stejně jako mě! xD Kam se hrabe Shoop da Whoop nebo Annoying Orange.. Morshu is the best!! Ty jeho hlášky a výtlemy..prostě nej! Dávám sem jednu z jeho nejlepších nejvražednějších parodií xD "Comeback when you're a little mmmm richer" xDDDD Enjoy!


Grafika na přání!!

17. července 2011 v 19:54 | XTifa

Původně jsem to napsala i v menu, ale nejspíš si toho nikdo nevšiml. Víte, potřebovala bych kapku máknout na grafice, protože mi připadá, že se zhoršuji :D Sama od sebe toho moc nenadělám. Proto jsem se rozhodla, že budu tak jako všichni dělat grafiku na přání i já :) Pokud máte zájem, tak si u mě můžete objednat:

1) Avatar - rozměry, koho nebo co na něj, barvy, text, rámeček, …
2) Banner / Signatura - rozměry, koho nebo co na něj, barvy, rámeček, text, …
3) Blend / Wallpaper - rozměry, koho nebo co na něj, barvy, rámeček, text, …
4) Design - zatím neobjednávejte
5) Fotomontáž / Retuš - rozměry, koho nebo co na něj , rámeček, text, …
6) PNG obrázek - rozměry, koho nebo co na něj, text, …
7) Animace - z videa nebo obrázková, rozměry, rámeček
8) Záložka - rozměry, koho nebo co na něj, barvy, rámeček, text, …
9) Logo - rozměry, koho nebo co na něj, barvy, text, …
10) Plakát - roměry, koho nebo co na něj, barvy, text, ...
11) Něco jiného? - napište si, co by jste chtěli z toho, co tu nebylo vyjmenováno...

Objednávku odesílejte na mail: xtifa@seznam.cz !!! Budu velice ráda :)

Věci neprobíhají tak, jak by měly..

10. července 2011 v 10:36 | XTifa |  My diary
Lidi to počasí mě už štve..ale fakt! Měla jsem toho tolik naplánovaného, ale nemůžu se do toho pustit, protože v takém vedru u toho nevydržím -_-" ježíš mohlo by pořádně zapršet :D Ve zprávách hlásí jak budou bouřky a krupobití a přitom u nás nespadla ani kapka :/ Ráda bych sem na blog přidávala články, ale pochopte, že se to nedá u PC vydržet.. nepomáhá mi ani koupání, ani větrák ani led (no ten jen na chvilku xD) dopoledne se to ještě dá, ale odpoledne a na večer jsem zpocená jak prase XD Možná něco přednastavím, ale jen kdyby se mi chtělo. Tak milovníci tropů snad jste spokojeni :D Já mizím a vrátím se sem, až se víc ochladí.

- Vaše XTifa

_______________________________________

free counters