Srpen 2011

Final Fantasy XIII-2 "Quest For Lightning" Trailer

29. srpna 2011 v 10:09 | XTifa |  Final Fantasy News
Přidávám sem další nový trailer s menším zpožděním xD Dobrá zpráva pro všechny fanoušky Hopea, Hopa nebo jak se vlastně skloňuje :D V tomto pokračování Final Fantasy XIII-2 100% bude!! :) Enjoy!

Tady je ten trailer ↓


A tady je zachycený screenshot ze záběru "Hope in action" xD


Za pár dní už to znovu začne…

28. srpna 2011 v 10:34 | XTifa |  My diary

Už se blíží konec prázdnin a ve čtvrtek se jde do školy… Nevím jak vy, ale mě se tam nechce. Jediný na co se snad těším budou nové předměty :) Zvykla jsem si přes prázdniny na lenošení, povalování se a vstávání kolem deváté hodiny ranní xD Odteď budu muset změnit svoje každodenní návyky a začít se učit. A nejhorší na tom je, že nebudu mít čas na svoje koníčky (mám jich hodně) a jedním z nich je právě blogování! Netuším jak to budu stíhat, nejspíš přednastavím články. Přinejhorším to tu budu muset pozastavit, ale nechám to na osudu. Uvidí se jak bude...
Jak jste si užili poslední týden prázdnin? Řeknu vám, byl to děs. Doufala jsem, že když bylo celé léto chladné, tak že nám ty tropy už nehrozí, ale kdepak. Mě teploty 30 stupňů a výš nedělají dobře. Už jsem měla i bolesti hlavy a horečku a to prosím piju docela hodně! Taky mě štvalo, že jsem nemohla nic dělat. Při každé činnosti ze mě lilo jako z konce xD Uff…doufám, že takové teploty už nehrozí. Jak já se těším na Vánoce!.. pohoda, zima, klídeček, zima, volno, zima, svátky, zima…xD Miluju zimu! Je lepší se zachumlat do teplé dečky, když je mráz než se v létě potit jako prasata :D... Hmm to bude asi vše.

P.S. Chystám nový design, ale ještě nevím kdy ho nastavím. Kdo bude na něm? Nechte se překvapit ;)

- Vaše XTifa

Final Fantasy XIII - wallpapers

26. srpna 2011 v 21:57 | XTifa
A další :D No jo, přidávala jsem sem moc textu, tak to vynahrazuji obrázkama...
*zapomněla jsem na Katzroye xDD


Wallpaper #04 - Rosa Farrell z FFIV

25. srpna 2011 v 11:50 | XTifa |  Moje tvorba: Wallpapery
Táák a je tu čtvrtý wallpaper a na něm je Rosa z Final Fantasy IV. Já mám z tohoto dílu FF Rosu i Rydiu ráda, tak jsem s němi spatlala wally :) Tentokrát je ve žlutém a šedo-fialovém provedení. Místo pro ikonky se opět vydařilo.

Wallpaper je ve velikosti 1280x1024!

Popřípadě ho můžu zmenšit, ale pro majitele větších rozlišení to už asi zvětšit nepůjde (zhoršila by se kvalita).

Neupravovat ani nevydávat za své!!!


Storm Trooper Dance

22. srpna 2011 v 19:56 | XTifa |  Co se jinam nevešlo aneb to ostatní
Na tohle jsem narazila už hooodně dávno, ale pořád se tomu směju :D Star Wars 4ever!! Schválně jestli se někdo z vás po celou dobu videa vydrží NEsmát xD Mě to bohužel nejde..no jo, lepší kravinu jsem sem nemohla dát :D Enjoy!


Final Fantasy VII Advent Children - wallpapers

19. srpna 2011 v 10:29 | XTifa
Tak opět další wallpapery :D


Wallpaper #03 - Rydia z FFIV

17. srpna 2011 v 12:49 | XTifa |  Moje tvorba: Wallpapery
Na třetí wallpaper jsem zvolila Rydiu z Final Fantasy IV. Milovníci zelené a žluté si ho určitě stáhnou :D Místo pro ikonky tam tentokrát je, takže ho můžete použít i na plochu :)

Wallpaper je ve velikosti 1280x1024!

Popřípadě ho můžu zmenšit, ale pro majitele větších rozlišení to už asi zvětšit nepůjde (zhoršila by se kvalita).

Neupravovat ani nevydávat za své!!!


Final Fantasy VII - wallpapers

15. srpna 2011 v 13:07 | XTifa
Uff, to jsou všecky wallpapery co jsem v komplu vyhrabala, moje veškerá sbírka :D Kdybych na nějaký zapomněla, tak můžete napsat, já ho sem pak přidám.


Final Fantasy VII - návody na hru

13. srpna 2011 v 10:02 | XTifa
Nevidím důvod, proč bych to měla všecko vypisovat, když se to dá najít i na jiných stránkách..jen bych si zbytečně zatěžovala práci xD Takže vám sem hodím pár odkazů..většinou jsou všechny z FF bonuswebu a blogu XL (nezlob se na mě, ale máš to moc pěkně napsaný) :D


Super návod na tuto úžasnou hru, který mi zaručeně pomohl, naleznete na těchto odkazích:
.::Návod na vypěstování zlatého Choboba::. (Hodně mi pomohl, díky za něj XL!).::LEVEL 4 Limit Breaks::. (Musíte mít naučeny všechny předešlé, jinak nebudou fungovat!)
Nadpis? Nevím, asi novinky k blogu atd. :D

8. srpna 2011 v 20:55 | XTifa |  My diary

Nazdárek lidičkové! Jdu vám říct nějaké novinky k blogu. Než zkončí prázdniny, tak mám v plánu přednastavit spoustu článků, protože až začne škola, tak se obávám, že už na blog nebudu mít tolik času jako předtím. Když jsem se před dvěma rokama hlásila na jinou školu, tak nám tam říkali, že ve třeťáku a čtvrtáku nebudeme mít na svoje zájmy čas, no uvidí se. Budu se snažit doplnit všechny rubriky o Final Fantasy a smažu anime, ke kterýmu jsem nepřidala ani jeden článek (můžete se sami podívat k jakému konkrétnímu kliknutím na rubriku "Anime"). Když jsem si prohlížela starý články, zjistila jsem, že mi zmizela hromada obrázků! O_o například k Bleach. Taky to později napravím. Jinak jak se mám? Celkem dobře…dneska jsem v Brně konečně sehnala věc, kvůli které jsem oběhla celý svý město xD Není divu.. Brno je ráj obchodáků, tam se dá sehnat snad všechno :) Dále pařím Final Fantasy 7, pořád mě to baví i když to mám už udělaný do konce :D Pokouším se nadupat svý postavy, abych se mohla utkat s Weapons..jo a ještě musím získat zlatého Chocoba. XL o tom ví své, že jo? :) Taky jsem před týdnem začala psát povídku, ale nevím jestli ji sem mám zveřejnit nebo ne, ono je to totiž trapné víte? Bude totiž obsahovat i milostný scény xD Nejsem spisovatel, ale chtěla jsem si zapsat na papír jednu událost z FF, která se mi zdála XD Jo a mám nápady na další videa, tak pokud mě bude Sony Vegas poslouchat, pustím se do toho. Umm, to je nejspíš vše. Poslední dobou jsem naladěná na hudební vlně, proto jsem vytvořila takový banner ↑ xD Přeji hezký zbytek prázdnin!

- Vaše XTifa
_______________________________________

free counters