Říjen 2011

Japonsko - wallpapers

29. října 2011 v 11:49 | XTifa
Omlouvám se, že tu nic moc nepřibývá. Tentokrát to nesvedu na čas nebo školu, naopak má to na svědomí moje vlastní lenost. xD Vím, že vás to tady asi moc nebaví, návštěvnost mluví za své...ani se vám nedivím, taky mě to tu nudí. Jenže více se starám o jiný věci a blog je momentálně tou poslední. Kámoška se mi kdysy divila, jak to, že se s tím blogováním stále držím, prej že mám pevny nervy. :D Tak na usmířenou obrázky s Japonskem. ^^'


Když já nevím co mám furt vymýšlet za titulek!

22. října 2011 v 21:20 | XTifa |  My diary
Našla jsem krásný obrázek gejši, tak jsem z něho vytvořila banner. :)

Dneska jsem indisponovaná a blog po mě chce, abych zase vymýšlela nadpis článku, hezký no. Poslední dobou se cítím chvilkama mimo. Už i u jednoho článku jsem četla ve větě 'depku' místo 'čepku'. xD Jsem hodně náladová.. chvilkama jsem šťastná ze života, ale najednou se ten pocit vytratí a je mi hned mizerně. Potřebovala bych se u někoho vyzpovídat. Nemyslím jako na blogu nebo na skypu, ale osobně - z očí do očí. Velikánská škoda je, že nemám žádnýho spojence, se kterým bych si mohla kamkoliv vyrazit a pokecat o všem. Kdysy jsem jednu takovou kamarádku měla, ale jen co jsme dokončily základní školu, tak se na mě vyprdla. A momentálně se se mnou nikdo nebaví, nikdo. To jsem až tak hrozná osoba? Asi to tak vypadá. :( S nikým si u nás nemůžu v pohodě povykládat, cítím se pořád napjatá a nejistá, chtěla bych se změnit! Jenže to není tak lehké... Nejspíš si někdy v budoucnu najdu psychologa, protože nemůžu takhle žít celý život. Ve stavu úzkosti, strachu a deprese.

Zrovna mi tu sedl na monitor odporný hmyz, skvělý. Kde se to tu furt bere? Vždyť mám zavřený okna. Už se mi do pokoje dostala všelijaká havěť, no radši je nebudu vypisovat. :D Jdu si pustit nějaké tuc tuc songy, ty jsou zaručený zvedače nálady, i když jen na chvilku.

Jinak četla jsem vaše komentáře a myslím, že sem budu dávat nějakou tu teorii k grafického designu a vše okolo něj. Jste pro? Grafika a kreslení, to jsou momentální věci o které se zajímám, i když mám momentálně tvůrčí krizi. :D Mám tu rozdělaných tolik věcí a ani do jednoho se mi nechce. Asi budu jak DaVinci, ten má taky mnoho nedokončených děl. :D

V pondělí píšeme ze všech předmětů, které máme.. super. To abych se začala učit už od rána. No aspoň že budou za chvíli prázdniny. :) Konečně si odpočinu a vypnu na nějakou tu dobu mozek. Už vidím jak ze mě v práci bude workoholik - nedám si pauzu, dokud nedokončím dílo.. taková jsem já, alespoň z části. :D

To je všechno, mějte se všichni fajnově.

- Vaše XTifa

Tekken 6 - wallpapers

21. října 2011 v 18:15 | XTifa |  Hry, které mě zaujaly
Tak a je tu další sada wallpaperů z Tekkena, tentokrát ze šestého dílu. :) Mám pocit, že to tu začíná tak trochu upadat, protože už nemám nápady o čem bych mohla na blogu psát...kdybych sem dávala pořád wallpapery ke stažení, vadilo by vám to? :D Mám v plánu sem dát ještě ty dějiny FFVII a to je asi vše. Kdyžtak mi něco navrhněte, já si nevím rady co dál přidávat.


Wallpaper #09 - Serah Farron z FFXIII

19. října 2011 v 17:29 | XTifa |  Moje tvorba: Wallpapery
Už podruhé je tu wallpaper se Serah, ale tentokrát z Final Fantasy XIII. Dříve jsem si chtěla udělat tapetu na plochu, ale nakonec z toho vznikl tento volný wall. Samozřejmě jsem si už udělala i pro sebe, musím si ale na něj zvyknout. :D Takže tento wallpaper je v růžovo-bílých barvách, yo už zase ta růžová. :D Mě na grafice nevadí, ale když ji vidím na nějaké barbíně, tak se mi chce blit! xD

Wallpaper je ve velikosti 1152x864!

Popřípadě ho můžu zmenšit, ale pro majitele větších rozlišení to už asi zvětšit nepůjde (zhoršila by se kvalita).

Neupravovat ani nevydávat za své!!!


Sucker Punch - recenze + film online

15. října 2011 v 18:09 | XTifa |  Filmy, které mě zaujaly
Fajn, konečně jsem se na to podívala i já. No jo, jsem opoždilec, ale čekala jsem až ten film bude na internetu ke stažení a hlavně s cz dabingem. Já proti titulkám nic nemám, ale když se chci podívat na film, tak nechci zmeškat vše co se tam děje kvuli čtení. Takže.. musím říct, že děj je vysloveně o ničem, ale jinak mám celkově z filmu pěkný zážitek. :) Sice nemá šťastný konec, ale i tak je skvělý. Nejvíc se mi pochopitelně líbily scény s přechodem mezi fantazií a realitou a taky soundtrack. A samozřejmě bez Emily Browning by to nebylo ono, ona je skvělá herečka. :D Hrála tam také jistá Vanessa Hudgens, kterou nemusím, ale překousla jsem to. Přikládám sem svou recenzi a odkaz na film, ačkoliv je ve špatné kvalitě a s titulkama, ale lepší zdroj jsem nenašla.


Hlavní hrdinkou filmu Sucker Punch je dvacetiletá dívka BabyDoll, která je za smrt své mladší sestry odvezena do Lennoxova domu pro mentálně postižené. Pravdou však je, že její vraždu měl na starosti jejich nevlastní otčím, ale svedl to na BabyDoll, která za nic nemůže. Lidem, kteří vedou ústav pro postižené, nařídil, aby BabyDoll provedli operativní zákrok, při kterém jsou přerušena nervová vlákna spojujíci části mozku - takzvanou lobotomii. Kromě blázince se v tomto domě skrývá "bordel", kde děvčata tancují pro své klienty. BabyDoll je nucena tančit a prostřednictvím tance se přesune do své fanzazie, kde je seznámena s bojem o přežití. K útěku potřebuje pět věcí - mapu, nůž, klíč a oheň. Pátá věc je tajná, na kterou musí přijít sama.Také se seznámí se čtyřmi tanečnicemi - Amber, Blondie, Rocket a její sestrou Sweet Pea, které se k ní přidají a pustí se do akce. Plán se jim ze začátku daří, ale nakonec se všechno zvrtne a holky jedna po druhé umírají. Nakonec z nich zbyde jen BabyDoll a Sweet Pea. BabyDoll si uvědomí, že ona je ta pátá věc a tak se pro útěk Sweet Pea obětuje a následně je vystavena lobotomii. Celý děj končí vyprávěním, jak Sweet Pea odjíždí za svou rodinou.

Bohužel mi sem nejde vložit video, takže sem dávám opět link.


Zkouší vymyslet nějaký smysluplný nadpis, ale nedaří se ji x)

10. října 2011 v 18:09 | XTifa |  My diary

Dobrý podvečer ve spolek! Jdu vám opět potrápit dušičky svými nezajímavými kecy. :D Škola mě začíná postupně zaneprázdňovat a tak už to tu není takové, jako o prázdninách v létě. Budu sem přidávat hlavně svou tvorbu a něco k Final Fantasy. Ach ano, zase ta FF horečka! :D Nedá se to vyléčit, bude mě to bavit navždycky. Taky jsem tak trochu zaměřila na to svůj blog, protože jeho obsah tvoří tak 90% právě s článkami s FF. Včera jsem začala překládat časové události k sedmému dílu, takže kdo hru nikdy nehrál, můžete si to přečíst a hned pochopíte o co tam vlastně jde. :) Dám to sem nejspíš na části, protože jak znám blog.cz, tak mi text cca na 3 stránky A4 nepovolí…a to ještě nejsem uprostřed. :D Dozvěděla jsem se hodně věcí o kterých se ve hře nezmiňovalo. No nic, takže…nic .xD Nevím o čem bych mohla napsat dál, můj život je nuda a děs. Kdyby to tak šlo změnit, holky jako Lucík a XL ví o čem mluvím. Jinak venku je docela zima, že? Nesnáším, když mi z mrazu vždycky naskáčou puchýřky kolem úst :/ Jak se toho má pak člověk zbavovat. Tak se zatím mějte a hodně štěstí ve škole! Jupíí u nás budou o víkendu hody, alespoň něco pozitivního tento týden. :))

- Vaše XTifa

Wallpaper #08 - Rinoa Heartilly z FFVIII

7. října 2011 v 17:25 | XTifa |  Moje tvorba: Wallpapery
Lidi, zabte mě! :D Já si s těmi wallpapery nedám a nedám říct. Každý den neustále tvořím nový, je to jako droga. V počítači mám ještě dva, tak je sem příště přidám. Tento je s naším andílkem Rinoa (její jméno se hrozně skloňuje, tak ho ponechám v původním tvaru). Je v modrých, růžových a bílých barvách.

Wallpaper je ve velikosti 1280x1024!

Popřípadě ho můžu zmenšit, ale pro majitele větších rozlišení to už asi zvětšit nepůjde (zhoršila by se kvalita).

Neupravovat ani nevydávat za své!!!


Final Fantasy XIII-2 - postavy

4. října 2011 v 19:09 | XTifa
Serah Farron
Věk: 21
Výška: 164 cm
Serah je hlavní protagonistkou Final Fantasy XIII-2. Je to mladší sestra Lightning. Od předchozího dílu je zasnoubená se Snowem. Jejím hlavním cílem v FFXIII-2 je najít svou ztracenou sestru. Serah měla vidiny o budoucnosti a o tajemném muži jménem Noel, který se jí najednou zjeví před očima a zachrání ji život před monstry a pomáhá jí na cestě na nalezení Lightning. Její zbraní je luk, který se může přetransformovat do meče.

Lightning
Věk: 24
Výška: 171 cm
Lightning je hlavní protagonistka původní hry Final Fantasy XIII. Zmizela na konci FFXIII, aby našla způsob, jak uvolnit Fang a Vanille z jejich "křišťálového vězení". Ve skutečnosti je ale rytířem, který chrání svatyni bohyně Etro ve Vahalla. Zatímco se podél cesty objeví neznámý muž Caius, vypadá to, že s ním bude mít Lightning co dočinění. Nyní ovládá nový gunblade, který je kombinací její původní zbraně Blazefire Saber a tradičního meče.


Wallpaper #07 - Cloud a Tifa z FFVII:AC

2. října 2011 v 12:43 | XTifa |  Moje tvorba: Wallpapery
Dlouho tu nebyl wallpaper z mojí tvorby. Kurnik šopa tento se mi moc nepovedl! T-T A to jsem se tak snažila..a zrovna dvě moje nejoblíbenější postavy Cloud ♥ a Tifa... Ale stejně ho sem plácnu pro pobavení xD Vytvořila jsem ho v modro-žluto-bílých barvách.

Wallpaper je ve velikosti 1280x1024!

Popřípadě ho můžu zmenšit, ale pro majitele větších rozlišení to už asi zvětšit nepůjde (zhoršila by se kvalita).

Neupravovat ani nevydávat za své!!!


Nový design FF characters!

1. října 2011 v 12:43 | XTifa |  Kabátky blogu
Banner, který jsem vytvořila a použila do záhlaví. ↑

Je tady nový design! A je celý dělaný ve photoshopu :) Už to v něm docela zvládám. Ten design mi trval neskutečně dlouho, skoro měsíc. Chtěla jsem přejít trochu do webového stylu, tak snad vás to nepřekvapilo. :D Nevěděla jsem koho mám dát na záhlaví, tak jsem tam dala (zleva) Lightning, Sephirotha, Yunu, Squalla, Aeris a Clouda z FF. Vytvořila jsem i logo pro blog se sloganem: "My world, my rules!". Změnila jsem také menu, tak doufám, že je pro vás přehlednější. :) Pod záhlavím přibyly nové ikonky a to jsou hledání, RSS odběr, YouTube a domeček jako odkaz na hlavní stránku. Není to nic extra, ale snaha byla. Přeci jen designy nedělám často a spíš mi vůbec nejdou. Za to wallpapery jsou pro mě hračka. :D Jinak taky začnu přidávat ke každému novému designu náhledy a udělám to i ke starším.

Náhled:

_______________________________________

free counters