Listopad 2011

Dějiny událostí ve Final Fantasy VII - část 1

27. listopadu 2011 v 18:15 | XTifa |  Dějiny událostí Final Fantasy VII

Jak už jsem dříve psala, dávám sem časovou osu událostí, které se staly ve Final Fantasy VII. S tímto projektem jsem začala asi před 2 měsícama a úplně jsem zapomněla na to, že mám tento článek v rozepsaných. :D

Kdo nehrál hru a moc nechápe děj, který se odehrává právě v sedmém díle, tak si to tu může přečíst a hned se vám dosud neznámá fakta osvojí. Příště sem přidám i slovníček pojmů a cizích výrazů, co se týkají tohoto dílu.

Tato časová osa událostí ve světě FFVII je sestavena na základě všech kompilací Final Fantasy VII od roku 1997 do roku 2008. Jinak omlouvám se za kvalitu některých obrázků. Texty jsem překládala do češtiny ze zahraničních stránek FF.

Před více než 2000 lety
- Cetra (prastaří) začínají svou dlouhou cestu k uzdravení planety.
- Přichází takzvaná "Pohroma z nebe". Na severní polární kontinent dopadá meteor a vážně zraňuje planetu. Cetra se shromáždí na tomto místě, aby mohli vyléčit poškozenou planetu.
- "Pohroma z nebe" se uvolní z kráteru a přínáší tím podvod a zradu. Jako velký mor dopadá na Cetru a Planetu.
- Planeta vytvoří šest mocných Weapons k boji proti "neštěstí z nebe": Jade Weapon, Sapphire Weapon, Diamond Weapon, Ultima Weapon, Ruby Weapon a Emerald Weapon.
- Poté, co jsou Cetra téměř vyhlazeni, je "Pohroma z nebe" poražena a zapečetěna v geologické vrstvě. Weapons usínají, neboť nebyli nikdy použiti.
- Počet členů Cetry se stále zmenšuje. Zatímco čas pokračuje, jsou pohlceni stále rostoucí se lidskou populací.
- Během času se Cetra přizpůsobí do lidské civilizace, ale stále udržují své dávné znalosti a zvyky.


Wallpaper #12 - Lightning a Serah z FFXIII-2

25. listopadu 2011 v 17:20 | XTifa |  Moje tvorba: Wallpapery
Vypouštím do světa další, prozatím poslední wallpaper na téma Final Fantasy. Příští wallpapery budou s postavama z Tekkena. Takže fanoušci, máte se na co těšit. :)

Jinak pokud si najdu o víkendu čas a budu mít na to náladu, tak vytvořím nový design. Akorát mi vrtá hlavou, jestli mám dělat vánoční nebo klasickou verzi. No uvidíme. :D

Wallpaper je ve velikosti 1280x1024!

Popřípadě ho můžu zmenšit, ale pro majitele větších rozlišení to už asi zvětšit nepůjde (zhoršila by se kvalita).

Neupravovat ani nevydávat za své!!!


Dnešek a k tomu pár ujasnění.

21. listopadu 2011 v 15:56 | XTifa |  My diary

Mám po dnešku mizernou náladu. Sotva uplynuly prázdniny rapidní rychlostí a už musím ve škole dostat pořádnýho facana! Jestli nechápete, nevadí, jdu vám to přiblížit. Dneska jsme ve škole byly jenom dvě holky! Naší paní učitelce na češtinu to stejně nedalo a šla si ochotně sednout za náma a tam nás 3 hodiny pomalu, ale jistě mučila. Já to nechápu! Má to vůbec nějaký smysl učit jen dvě děcka ve třídě? A to nás ještě varovala, že my dvě (zbytek asi ne) budeme příští hodinu zkoušený! O_o Kde je ta spravedlnost??!! K*rva, už mě to nutí mluvit sprostě. Tohle jsem dneska prostě nečekala, myslela jsem, že když je nás málo, tak se nebude nic řešit a sbalíme se domů. Ale to byl jeden velký omyl. ... No, jsem ráda, že jsem už doma v teple, klídku a nikdo mě tu nekárá, že nic neumím a zřejmě si o mě myslí, že jsem úplně blbá a maturitu nedám. Yeah, všecko je to o maturitě! Jak kdyby nic jinýho kolem neexistovalo...maturita sem, maturita tam. ... Potřebuji dovolenou.

Četla jsem také komentáře u posledního článku. Ono je sice hezký, že sem chodíte, ale chápejte, že komentáře pro mě znamenají víc než nějaká čísilka na TOPlistu. Bez vašich názorů nebudu vědět jak na tom jsem, jestli má smysl vůbec něco dalšího přidávat a tak. Podle návštěvnosti nepoznám, kdo všechno sem konkrétně chodí. A k čemu by byl blog s vysokou návštěvností bez komentářů / názorů? No k ničemu! Já bych se s takovou sbalila a vypadla odsud. Bez pravidelných návštěvníků, kteří by mi psali své názory na každičké nové články, mi připadá, že tento blog postrádá smysl bytí. A teď nemluvím o nějakých pravidlách mezi SBéčkama nebo něco podobnýho, ale vám by se taky nelíbilo, kdyby jste přidávali články a nikdo je nekomentoval. Nebo snad ano? A v (ne)poslední řadě chci říct, že se to týká všech lidí, kteří tento blog navštěvují, ne jenom 2 nebo 3 pravidelných návštěvníků!

Taky tu padl názor na to, že bych sem mohla přidávat návody na grafiku. Jestli s tím souhlasíte, které konkrétní by jste chtěli? Já vás sice můžu naučit základy, ale s tou zbylou "omáčkou" si musíte poradit sami. Ono je to všechno o nápadu a fantazii a na tohle, věřte mi, žádný návod není. ;) Každý má jiný mozek a představivost. Můžete se inspirovat ostatními, ale neměli byste doslova kopírovat. Hledejte inspiraci, pokud možno, kdekoliv to jen jde. I když si třeba pročítáte nudnej časopis, najednou v něm narazíte na něco, co vám vnukne nový nápad! Může to být cokoliv. Potom si ho stačí v rychlosti načrtnout a hurá do tvoření. xD

Nyní už končím s tímto článkem. Pokud máte nějaké otázky, pište! S radostí si je vyslechnu. :)

- Vaše XTifa

Wallpaper #11 - Tifa a Aerith z FFVII: AC

20. listopadu 2011 v 13:29 | XTifa |  Moje tvorba: Wallpapery
::: Lidi, návštěvníci, kdokoliv...poraďte mi co sem mám přidávat, aby jste sem chodili? Mě to tu připadá opuštěné, bez života. A když sem přidávám něco k té grafice, tak to nikdo nekomentuje. Achjo, já nevím jak dál. :::

Jinak přikládám sem další tapetu s holkama z FFVII. Tento wallpaper vznikl z remake designu, který jsem vytvořila pro blog XL. Doufám, že se líbí. :)

Wallpaper je ve velikosti 1280x1024!

Popřípadě ho můžu zmenšit, ale pro majitele větších rozlišení to už asi zvětšit nepůjde (zhoršila by se kvalita).

Neupravovat ani nevydávat za své!!!Jsou tady další narozky, tentokrát tohoto blogu! :)

10. listopadu 2011 v 14:30 | XTifa |  My diary

Sotva uplynulo pár dní od mých narozenin a už jsou tu další, tentokrát je slaví tento blog! :D Lidi, mě to ani nepříjde, že tu už jsem dva roky. Dva! Tohle se mi na žádným z mých předchozích blogů ještě nepodařilo..nikde jsem nebyla tak dlouho, protože mi vždycky do toho něco špatnýho vlezlo. Já doufám, že tu ještě nějakou tu dobu vydržím, i když ale jde podle mé aktivity poznat, že mě to tu už moc nebaví. Za to může škola, jak jinak. Vždycky chodím domů s nechutí něco dělat. Na počítač se dostávám až na večer, přes den mám na něj čas jen o víkendu. No tak to je vše co jsem chtěla sdělit. Nebudu to tu nadále okecávat, vše co se za poslední rok odehrálo mám zapsaný v historii tohoto blogu v menu. :D

- Vaše XTifa

6.11. 2011 - Today is the B-Day!

6. listopadu 2011 v 13:20 | XTifa |  My diary

Dobré odpoledne! Uplynul další rok a jsou tu opět moje narozky! :) Hehe a zrovna mi vychází v takový blbý den - v neděli. Takže dárečky budou se spožděním, páč jsou objednaný z netu..ale co mě je to jedno. Už mi kapánek hrabe z toho, jak můj fotr pořád dokola okecává, že mi bude 18 let. Furt to slyším, každý den tohoto týdne. Ježiš :D No bóže tak mi je už 18. Jaké to má výhody? Konečně budu dostávat peníze! Hurááá :D Jsem totiž na tom s kapesným docela bídně, většina peněz jde na samé umělecké blbinky. xD Ale je to svým způsobem lepší, než abych je utrácela třeba za nějaký alkohol či co, jak to dělá můj fotr. Nesnáším, když to jde po něm cítit po baráku. Je to hnus, měl by s tím přestat. Jenže když mu někdo něco přikázá, tak mu to jde oběma ušima ven. Nikdo z naší rodiny ho nemá rád za to, jaký je. Dokonce se proti nám snažil poštvat babičku (jeho matku). To je od něj fakt sprostý, on asi pojem "stydět se" nemá ve slovníku.

Lolz ani nevím proč ho tu řeším…možná proto, že se ho nedá zbavit? No, to je fuk. Takže, kde jsem to skončila? Jo u narozenin. xDD Hmpf… od teď budu muset platit doktory a to mám jít koncem listopadu třikrát na testy alergií, páč mám už dlouhou dobu ekzém a neví se z čeho to je. Taky změním očního lékaře, protože "má milovaná" doktorka mi za těch 8 let stihla pokazit můj zrak! Ani nechtějte vědět kolik mám dioptrií.. xD A já jsem si to říkala, že výměna skel nic nevyřeší, spíš to ještě víc dorazí. Když sundám brýle tak vidím totálně rozostřeně, takže se musím smířit s tím, že s něma budu žít celý život. Na žádnou operaci nepůjdu, ani náhodou. Radši budu nosit ty brejle, než abych trpěla bolestí. … Jáj, zase píšu slohovku. Mmm..těšíte se na Vánoce? Hehe já moc. :) Tak já touto větou končím, mějte se hezky.

- Vaše plnoletá XTifa

Wallpaper #10 - Cloud a Sephiroth z FFVII: AC

4. listopadu 2011 v 18:32 | XTifa |  Moje tvorba: Wallpapery
Začal nám listopad WTF? Toto utíká...jinak už je to asi trapný, ale zase se omlouvám, že tu nic moc přes týden nepřibylo. Abych to vynahradila, tak sem dávám desátý volný wallpaper ke stažení! Tvořila jsem ho někdy před dvěma týdnama a už ho mám celkem za tu dobu odkoukaný.. xD Nicméně snad se vám líbí. :) Asi jsem použila nevhodný písmo, jak se na to tak koukám a je taky přeplácaný, co už. Jinak na hostingu obrázků mi k tomu wallu nejde vložit rámeček, už i tam musejí dělat nějaké změny. :/

Wallpaper je ve velikosti 1200x870!

Popřípadě ho můžu zmenšit, ale pro majitele větších rozlišení to už asi zvětšit nepůjde (zhoršila by se kvalita).

Neupravovat ani nevydávat za své!!!

_______________________________________

free counters