Březen 2012

Kingdom Hearts - Sora & Kairi

31. března 2012 v 18:33 | XTifa |  Moje tvorba: Kresby
Po dlouhé době je tu další kresba na tabletu. Vyzkoušela jsem anime styl, protože do realistickýho stínování se mi vůbec nechce *lemra líná* :D Ale hrozně těžce se mi kreslily rovné linky, já vždycky načmárám miliardu čar a pak to musím ogumovávat do jedné. :D No nic, tak snad se vám to líbí ^^ DirtyFoxx bude nadšená, že? n_n Jestli chcete, můžete tento obrázek používat do grafiky, ale musíte uvést zdroj! I když pochybuju, že to někdo použije xDD Pro větší zobrazení klikněte pravým tlačítkem myši a "Zobrazit obrázek".


Lightning Farron Poster

22. března 2012 v 17:09 | XTifa |  Moje tvorba: Plakáty
Oukej, tak pro dnešek přináším ještě plakát s Lightning, příště už budou fakt pánové! :) Doufám, že se vám líbí ^^ Jinak asi jste si všimli, že tu nic od soboty nepřibývá.. tím pádem mi nezbývá nic jiného než si dát od blogu pauzu. Nemám na vybranou, nějak mě to tu moc nebaví. Kdyžtak sem budu přidávat jenom svou tvorbu a někdy v budoucnu se tu objeví i nový design. Už je načase změnit kabátek blogu :D Tak nechť se páči! n_n

Opět platí stejné pravidlo: Neupravovat/nekopírovat/nevydávat za své!!


Oerba Dia Vanille Poster

17. března 2012 v 10:20 | XTifa |  Moje tvorba: Plakáty
Nedalo mi to a včera jsem vytvořila další plakát! :D Tentokrát jsem si vybrala usměvavou Vanille z FFXIII. n_n Příště vytvořím plakáty i s mužskou polovičkou, nebojte se xD Jenom je škoda, že i jiné Final Fantasy série nemají tak úžasné rendery jako třináctka. Tento plakát je trošku víc tmavší než moje předchozí, nechtěla jsem se pořád opakovat se světlými.. Zkusila jsem použít jakoby neonové prvky. Tak doufám, že se vám líbí ^^

Opět platí stejné pravidlo: Neupravovat/nekopírovat/nevydávat za své!!


Otrávená, smutná a kdo ví co ještě..

14. března 2012 v 15:58 | XTifa |  My diary

Po dlouhý době další článek. Moc se omlouvám, že to tu neaktualizuji, ale poslední dobou jsem celkem smutná ze života. Sice mám ve škole výborný známky, ale to mi na náladě nepřidává. Chtěla bych ho nějak změnit, ale nevím kde a jak začít. Taky plánuji jet na letošní animefest v Brně - asi přijedu až v sobotu odpoledne, protože víc než tři stovky prostě utrácet nehodlám, nejsem pracháč. xD Taky se na tom domlouvám s XLightning, že bychom tam jely společně (sama bych se tam pohybovat nemohla, nejsem společenský typ :D) Kdyby mi animefest pomohl udělat zlom mého stereotypního života, tak by to bylo hrozně fajn! Aspoň jednou musím vypadnout z každodenní reality a trošku si užívat "pravé" zábavy s lidmy se stejnými zájmy. Potom si všichni myslí, že jsem na ně naštvaná. Není to tak. Prostě jsem ztratila víru v lepší život.. za to můžu poděkovat mojí rodině, hlavně otci. On je teda "skvělým" příkladem pro svý děti a to myslím z ironie. Já ho tak nesnáším! Je hrozný alkoholik, nezaměstnaný a ještě k tomu navíc smrdí. Už 10 let čekám, až se ho zbavíme a nic se neděje. Když nechce vypadnout on, tak čekám, až se aspoň my od něj odstěhujeme pryč a taky se s tím nic nedělá. Jak mám takhle dál žít? S takovou mě ten život nebaví. Jak se říká: "Sliby chyby." Mamka vždycky říká, že ho odsud vykopne jak ji naštve, ale nikdy se k tomu nemá. Když jsme to jednou zkusili, tak na nás zvonili naštvaní sousedi, prej aby už nezvonil jak blázen a abychom ho pustili. Hádky jsou bohužel na našem denní pořádku. Není u nás žádný den, kdyby nastal klid a pohoda. Toť vše co jsem chtěla napsat. To aby jste věděli jak se momentálně cítím a proč se mi nechce nic dělat. Tak přeji pěkný zbytek dne aspoň vám, když ho nemůžu mít já.

- Vaše XTifa

Tutorial: Jak na design ve Photofiltre studio

10. března 2012 v 14:50 | XTifa |  Rady, tipy a návody
Tož hurááá!! Návod na tvorbu designu v PF je hotový! :)) Piplala jsem se s ním něco málo přes 2 týdny. Nejprve jsem nevěděla jak to pořeším, protože jsem hned vytvořila design bez toho, abych jednotlivý kroky odfotila. :D Proto jsou na obrázcích zakřížkované vrstvy, tak si toho nevšímejte. Doufám, že bude pro všechny srozumitelný. Kdyžtak sem potom hoďte odkaz na váš výsledek, zajímá mě to! :) Návod je na šest částí. Myslím, že je to tak lepší než abych se to pokoušela nastrkat do jednoho obrázku. :D Tak vzhůru do tvoření! n_n


Obrázky, textury a štětce pro tento design najdete pod perexem.


Serah Farron Poster

9. března 2012 v 18:02 | XTifa |  Moje tvorba: Plakáty
Tak po dlouhý době jsem se pustila do dalšího plakátu, tentokrát je se Serah Farron..vím už zase, když mě se s ní ale dobře pracuje! :D Má takové super akční obrázky. xD Tak jsem se ho snažila v takovém stylu vytvořit. Doufám, že se vám líbí a někdo si ho vytiskne na zeď! n_n Já kdybych měla neomezeně barev v tiskárně, tak tisknu jak šílená. xDD Jinak ty trojúhelníčky na pozadí jsou má vlastní tvorba! Vytvořila jsem si takový vzorek.

Opět platí stejné pravidlo: Neupravovat/nekopírovat/nevydávat za své!! :)


Avatary #03 - Lightning Farron

7. března 2012 v 16:38 | XTifa |  Moje tvorba: Avatary
No ahojte návštěvníci! n_n Lenost nade mnou bohůžel opět vyhrála, ale už snad v nejbližší době budu mít hotový ten tutoriál na tvorbu designů! Bude opět s Lightning.. xD Vůbec se mi poslední dobou nechce blogovat a je to na mě už opravdu poznat, když jsem poslední článek přidala v sobotu. Ale dneska to napravuji avatarama s Light, které jsem už kdysy dávno vytvořila a povalují se mi ve složce xDD Tak snad se páči! ^^ Neupravovat ani nevydávat za své!!


TOP 5 Charice Pempengco

3. března 2012 v 15:20 | XTifa |  TOP 5 Favorite music

Když jsem poslouchala včera večer písničky, tak jsem přitom dostala jeden dobrý nápad! :) Napadlo mě, že bych sem každý týden mohla přidávat svou TOP 5 oblíbených písniček od každého interpreta. Jelikož vám asi biografie nebude stačit k tomu, aby vás to navedlo skočit na Youtube a poslechnout si jak kdo zpívá, tak to vložím sem do těchto článků. :D Vybrala jsem ty písničky, které mi nejvíc přirostly k srdci a poslouchám je neustále dokolečka xDD Jako první jsem si vzala Charice, kterou jsem stačila během měsíce přeřadit na mou nejoblíbenější zpěvačku! Vložila jsem sem na písničky odkazy, jinak by mnoho videí v jednom článku dělalo neplechu.
_______________________________________

free counters