Day 25 - Oblíbená zbraň

22. srpna 2012 v 14:20 | XTifa |  30 Days Final Fantasy Challenge

Tak určitě mezi mé oblíbené patří většina z těch nejsilnějších zbraní, ale u někoho se najdou i standartní zbraně :) Třeba takový Buster Sword je nezapomenutelný exemplář :D Klasické zbraně se dají většinou koupit v obchodech za peníze nebo výměnou za některé věcičky. Těm nejsilnějším se říká Ultimate Weapons (v FFX Celestial Weapons), které se dají najít jen jako cenné artefakty. Ultimátní zbraň jsem vyznačila tučným písmem.

Squall Leonheart (používá Gunblade) - Punishment, Lion Heart, Cloud Strife (používá meče) - Buster Sword (standart) Ultima Weapon, Ragnarok, Sephiroth (používá katanu) - Masamune (standart), Tifa (používá rukavice) - Metal Knuckle, Premium Heart, Barret (používá střelné zbraně) - Max Ray, Missing Score, Yuffie (používá zbraně na dálku) - Magic Shuriken, Comformer, Quistis (používá biče) - Save the Queen, Red Scorpion, Selphie (používá Nunchaku) - Morning Star, Strange Vision, Tidus (používá meče) - Caladbolg, Excalibur, Brotherhood, Auron (používá katany) - Masamune, Muramasa, Genji Blade, Lightning (používá Gunblade) - Lifesaber, Apocalypse, Serah (používá Bowsword) - Starseeker (standart).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayuri Sayuri | 22. srpna 2012 v 16:07 | Reagovat

Nejlepší je Brotherhood s waterstrikem. A já se pořád divila, proč to water-based nepřátelům dodávalo HP...

2 XLightning XLightning | E-mail | Web | 23. srpna 2012 v 13:40 | Reagovat

Já mám nejradši Cloudovu Ultima Weapon a Tifiny pěsti:D A ještě Tidusův Brotherhood nebo Caladbolg, Rikku v X-2jce měla taky hustý zbraně. Rinoin shuriken či co to je je taky pěkný, Selphiiny nunchaku bych chtěla doma a ten bič od Quistis bych využila každý den tady doma:D jsou to všecko dobré zbraně. Jo furt nechápu u Lulu ty její hračky, jak je pošle na nepřátele ne a buchne je:D Ej vždycky jsem si přála mít Cloudův Basta Sword ne xD bych si to donesla do školy na rameni a připadala si jak král světa:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
_______________________________________

free counters