Day 27 - Oblíbená scéna ze série FF

24. srpna 2012 v 12:15 | XTifa |  30 Days Final Fantasy Challenge

Ze sedmého dílu mě pobavilo, jak se Cloud musel převlést za ženskou, aby mohli společně s Aerith vysvobodit Tifu z bordelu Dona Cornea. :D Také se tu najde menší dámský slap-fight mezi Tifou a Scarlet :D Dále určitě souboje Cloud versus Sephiroth. Bez nich by FF nebylo tam, kde teď je! Jinak jsou v této hře spíš smutné scény, které jsem zmiňovala už v předešlém tématu.
Z osmého dílu mezi mé oblíbené scény patří Ballroom dance se Squallem a Rinou :) Dále všechny scénky s Lagunou a jeho partou (např. když se zúčastnili natáčení a Laguna se musel utkat s opravdovým drakem :D) Také první Seedská mise v Dolletu hned na začátku hry byla epická.. to byl v naší partě ještě Seifer Almasy :) Samozřejmě tu nesmí chybět i souboje s čarodějnicí Edeou vždycky na konci prvního a druhého disku hry. :D Nejvíce proživatelný moment byla válka mezi Balamb a Galbadia Garden! Hell Yeah! Nejlepší část FFVIII :3 Také scénky z endingu byly zabijácké (dusící se Zell, rybařící Seifer :DD).
Z desátého dílu mám ráda scénu, jak Yuna tančí v Kilika Island, čímž vyvolává duše mrtvých lidí, aby je přivolala do Farplane (něco jako my máme nebe). Ty efekty, hudba, prostředí, grafika… všechno je to moc hezké :3 Dále mám v oblibě romantickou scénu z Macalania Woods, kde mají Tidus s Yunou volnou chvilku.
Co se týče třináctky, zde je můj oblíbený moment při ohňostroji se Snowem a Serah ve městě Bodhum, kde se zasnoubili a políbili :3 Sladké! No a to bude nejspíš vše, na co jsem si vzpomněla.. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucík tvé SBčko Lucík tvé SBčko | Web | 24. srpna 2012 v 21:20 | Reagovat

Och ano ta scéna ve FFX s Yunou a Tidusem byla krásná. :33 Já přitom bulela jako malá, no a při konci tohoto dílu samozřejmě taky. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
_______________________________________

free counters