Listopad 2012

Sword Art Online - wallpapers

27. listopadu 2012 v 19:20 | XTifa
Tohle anime je rozděleno od poloviny epizod i na Alfheim Online (další MMORPG hra), takže k tomu přidám obrázky zvlášť. Není jich moc, ale snad se budou i tak líbit :) Většinou tu jsou hlavní hrdinové - Kirito a Asuna :D Kdo neviděl, určitě doporučuji! :) Zvláště pro hráče RPG a fantasy her :D


Final Fantasy VIII comeback!

25. listopadu 2012 v 12:40 | XTifa |  Final Fantasy News

Dnes pro majitele PS3 s připojením k Internetu přináším dobrou zprávu. Jedna z nejpopulárnějších sérií od Square Enix, Final Fantasy VIII, byla uvedena na službě Playstation Network, takže je na PS Store ke stažení. Fanoušci mohou na tento díl nostalgicky zavzpomínat..

Když byla FF VIII vydána v roce 1999 na PS one, design hry se od předchozích dílů série Final Fantasy odlišil a vytvořil realisticky zpracované postavy. Zatímco se děj i nadále dotýkal války, pomsty a výpravných bitev, v kolébce hry se nacházel citlivější námět - láska mezi Squallem Leonhartem a Rinou Heartilly. Celý příběh se soustředil na pocity těchto dvou postav, byl to vztah, během kterého se postavy vyvinuly po nerozlučný pár. Takový vývoj postav ve většině her chyběl, FFVIII tedy představovala skutečně odvážný krok.

Většina fanoušků Final Fantasy VIII se shodne na tom, že hra pomohla změnit způsob, jakým byly videohry vnímány - u Playstationu nejde o to, aby se vyvíjela stále stejná hra pořád dokola, ale spíše o to, aby se podstoupilo riziko a udělalo něco nového. Šlo o vyjádření, se kterým konkurenční platformy nemohly soupeřit - byl to vyspělý, akční, filmový a citový zážitek s výbornou grafikou, postavami a hratelností, který bavil stovky hodin.
Závěrečné části hry zanechaly trvalý dojem i na lidech, kteří videohry nehráli. Proto je hra Final Fantasy VIII tak důležitá, protože než přišla, lidé netušili, že tohle videohry dokážou..

Jak se dá zastavit čas? O.o

18. listopadu 2012 v 20:35 | XTifa |  My diary

Zdravím vás, návštěvníci. Myslím, že titulek mluví za vše.. nic nestíhám, včera jsem se rozhodla, že budu pokračovat ve výrobě cosplaye Serah no a co nevidím? Zabralo mi to na celý víkend.. fakt super, potřebovala bych na to nějaké speciální prázdniny :D Zkoušela jsem vytvořit ornament, co má na hrudníku, z modelovací hmoty tvrdnoucí na vzduchu. No, jestli se to rozpadne, tak radši přejdu na pěnový materiál. Nejhorší práce byla tvorba naušnic - jsem myslela, že vybuchnu vztekem! XDD Ale už to mám naštěstí za sebou a zbývá je jen přebarvit na stříbrnou. I když nevypadá to bůhvíjak luxusně, materiál mě bohužel nechce poslouchat.. :DD Bože já mám takovou chuť nad tím pracovat a na všecko ostatní se vykašlat.. ale to nejde, měla bych si jít sednout k úkolům do školy. Jenže stejně ještě nemáme šicí stroj daný do pořádku, takže kostým nemám jak sešít dohromady. O ruční šití se radši ani nepokouším, to by dopadlo.. Tak já se valím učit. Jako by měl tento článek vůbec nějaký smysl.. XDD

- Vaše XTifa

Shame on me!! :D:D

15. listopadu 2012 v 21:05 | XTifa |  My diary

Konečně jsem si uvědomila, co sem chci vlastně přidat! Ta škola mi vždycky vygumuje mozek, achjo :D Budu si muset psát nápady do poznámkového bloku. Takže mám v plánu zveřejnit recenzi a obrázky na anime Sword Art Online, které musíte všichni určitě znát a kdo ne - okamžitě napravit!! :) Potom i nějaké informace o skupinách, které jsem si za poslední měsíce stihla oblíbit. No a když jsem se dneska šla podívat na Deviantart, vzpomněla jsem si na jednu známou z Německa, která vlastně tvoří fotomontáže na Final Fantasy postavy. Napadlo mě, že bych to mohla zkusit taky :) Některé se mi od ní tak zalíbily, že jsem si je prostě musela nechat dát vytisknout :DD ^^

Dneska jsem zkusila první fotomontáž na Tifu, tak by mě zajímal váš názor, jak se vám to líbí. Já bych řekla, že je to docela fail, nevypadá moc přirozeně. Ale to časem vylepším :)

- Vaše XTifa


Hlásí se čerstvě pasovaný maturant :)

10. listopadu 2012 v 14:50 | XTifa |  My diary

Zdravím vás po delší době ^^ Stužkovací večírek mám úspěšně za sebou.. sranda byla, jídla a pití taky nespočet. Všichni byli moc hezky nastrojení na to, že to byly 70.-80. léta, čekala jsem, že dorazí v něčem trapném a ujetém. :D Program byl taky celkově dobrý, akorát prezentace jsme se nedočkali (technické problémy). Učitelé byli strašně fajn ^^ Je skvělé poznat je mimo školní docházku. Dokonce i náš pan učitel, kterého máme na výtvarky, se tam pěkně rozjel :D Hudba byla na tu dobu dobrá, přemýšlím, že si nějaké písničky stáhnu do počítače. :) No ale když si představím, že jsem tam skoro trávila půlku dne.. začala jsem se trošičku nudit už po jedenácté, ale domů jsem stejně dorazila až po druhé hodině. xD Byl to skvělý večírek, ale takovéto akce raději už vyhledávat nebudu. To chování lidí, když jsem šla cestou domů.. omg, bylo mi z nich špatně. :/ Radši nebudu zmiňovat, co všechno neslušného a sprostého jsem se od nich doslechla.

Jinak dnes má blog ty své třetí narozeniny. Takže pevně doufám, že to tu s ním ještě nějakou dobu vydržím. Na větší aktivitu můžete ale zapomenout, protože je to prakticky nemožné. Spadá na mě mnohem víc učení a zodpovědnosti než kdy dřív. Zlatý časy, kdy jsem nastupovala do prváku na střední.. žádné starosti, prostě pohodička. Teď se vše obrátilo jiným směrem. Můžete tu učekávat nějakou tu tvorbu, novinky ohledně her apod. Prostě to, co doposud zveřejňuji. Myslím, že jsem napsala už vše, co jsem chtěla. Užijte si víkend a mějte se hezky. Závidím kamarádům, kteří jeli na Akicon (koná se právě tento víkend). Určitě se musí mít dobře, když tam jsou se svými věrnými přátely.

- Vaše XTifa

19th birthday is coming!

5. listopadu 2012 v 13:20 | XTifa |  My diary

Zdravím ve spolek ^^ Nechci se mi tomu věřit a ani si to moc neuvědomuji, ale už zítra mi bude 19 let. Ten čas, ač se to nezdá, celkem rychle utekl.. K narozkám mi mamka předčasně koupila šaty a boty na stužkáč, který bude probíhat v pátek. Naše téma večírku je 70.-80. léta, ale já si stejně příjdu po svým XD Jelikož mám opět dva dny volno, tak se pustím do dokončení některých rozdělaných kreseb, co mám v počítači. Popřípadě budu pracovat na cosplayi Serah, kromě zbraně a paruky mám už na kostým vše potřebné. Akorát mám takovou smůlu, že se nám poškodil šicí stroj, takže to nemám jak dát dohromady.. opravář to snad spraví, musí! xD
Když už jsem u těch narozenin - právě jsem si vzpomněla, že 10.11. bude mít tento blog 3. výročí existence.. Chudák, posledního půl roku ho tu nechávám na pospas prázdnotě xD Ale co si budeme namlouvat, nic netrvá věčně a tak proč bych se usilovně snažila napsat nějaké články, když na to stejně nemám náladu ani chuť. Najde se člověk, který mi zničí náladu a všecko je v pytli. Navíc co jsem koukala, proč se vlastně snažit, když mám zpětnou vazbu jen od 5 lidí? :D To je docela málo oproti loňskému roku.. ale nebojte se, blog jen tak spadnout do kytek nenechám. :)

- Vaše XTifa

Irina Sykes Poster

3. listopadu 2012 v 11:40 | XTifa |  Moje tvorba: Plakáty
Dnes opět přicházím s dalším novým plakátem, ale tentokrát z jiné hry a to The Last Remnant. O této RPG, taktéž od tvůrců Square Enix, později napíšu článek :) Jedna známá z Deviantartu mě požádala, jestli bych neudělala plakát s její oblíbenou postavou, tak tohle je výsledek. Snad se vám bude líbit :D

Opět platí stejné pravidlo: Neupravovat/nekopírovat/nevydávat za své!!Kingdom Hearts

1. listopadu 2012 v 14:30 | XTifa |  Hry, které mě zaujaly

Dnes vám přináším info o hře, která by vás mohla zajímat podobně jako Final Fantasy a to sice Kingdom Hearts. Právě v tomto slavném RPG od tvůrců Square Enix můžete kromě originálných postav (Sora, Riku, Kairi a další) spatřit i postavy z již zmíněného Final Fantasy. Podle mě je hra celkem slušná a stála by za zapaření, ale má to přeci jen jeden háček a tím jsou Disney postavy. Je to hezký a roztomilý, ale neee, nemuseli je tam cpát :D Ale přeci tomu dám někdy do budoucna šanci a koupím si ji, ale jen pod podmínkou, pokud mě tam nebudou neustále v patách Gooffy nebo kačer Donald :D:D Kingdom Hearts má i své pokračování, kde jsou děcka, totiž hlavní hrdinové, trošičku starší (viz obrázek nahoře).
Před dvěma lety byla vydána i Kingdom Hearts: Birth by Sleep, což je vlastně prequel k původním dvou sériím. Hlavními postavami jsou zde Aqua, Ventus a Terra a děj ve hře probíhá 10 let nazpět. Jinak hra KH I a II je na platformu PS2, Birth by Sleep je pouze na PSP. Existují i jiné vedlejší tituly (např. KH: Chain of Memories), ale tyto tři jsou takové hlavní. Okay, tak myslím, že vážně neudělám chybu když si ji koupím :D Hlavně ten openingový song od těchto her je táák epický :3

Trailer na Kingdom Hearts I - http://www.youtube.com/watch?v=NVXGKfxWAI4
Trailer na Kingdom Hearts II - http://www.youtube.com/watch?v=VhwXjqSEobI
Trailer na Kingdom Hearts: Birth by Sleep - http://www.youtube.com/watch?v=35yH1e0YdEc
_______________________________________

free counters