Duben 2013

Těžký kus práce úspěšně za mnou~ :)

18. dubna 2013 v 19:00 | XTifa |  My diary
Počínaje dneškem přes 4 dny plné utrpení, hladovění, stresu a kdo ví čeho ještě, jsem úspěšně zvládla maturitní praktické zkoušky :) Ještě neznám výsledky, tak si na ně musím do příštího týdne nebo do konce dubna počkat... nechám se překvapit :D Nejspíš jsem si špatně rozvrhla plán, ale naštěstí jsem všechno stihla. Poslední den (dnes) jsem totiž dokončovala ještě výtvarnou část a že ten formát nebyl malý.. B1 to byla XD Jsem velmi ráda, že mám tyto zkoušky za sebou a nejradši bych si po tom všem odpočinula, ale bohužel zítra máme normálně školu, takže se tam musí mdotřepat -.- To ani nemluvím o tom, jak mě chytly střevní potíže a zimnice... zima v 25 °C? Ano, je to možné :D Ale musím říct, že už se těch zbývajících maturitních zkoušek tolik nebojím... stačí zkušenost a už víte, do čeho jdete ^__^

Ještě bych chtěla dodat, že stále na blogu nebudu nic přispívat, jelikož mě to prostě už nebaví XD Jo, škola mi dokázala náramně zničit chuť :D No ale už nějaký ten pátek mám v počítači rozdělaný nový design, ke kterému bych se mohla v nejbližších dnech dokopat a nastavit ho na tento blog :) Je takový jednodušší, už žádné přepácaniny. Za ten uplynulý rok jsem se poučila o základech grafického designu hodně ^^; Já pádím odpočívat a vy se mějte nadále hezky, pokud je to možné :) Všem maturantům držím palce, ať už mají praktické taky za sebou nebo je teprve čekají - bude to dobré ;) Pro lepší náladu tu máte Linkiny a jejich I'll be gone.. ten song žeru :3


Stress, worries and suffering.

3. dubna 2013 v 16:10 | XTifa |  My diary
Začal nám duben. Ten čas ale utíká, za 14 dní mě čekají praktické maturity a tak nic jiného nedělám, než že si připravuji návrhy a dělám projekty. Navíc toho mám hodně i do ostatních maturitních předmětů, takže mi moc volného času nezbývá. Jako vždy, na poslední chvíli se naše třída dozví, že si máme k praktickým vytvořit vlastní portfolio, tak jsem nad tím strávila jak blbec celý čas od soboty do dnes (alespoň Alanis Morissette mi zpříjemňuje útrpné chvilky). Nejsem na to moc hrdá, ale čas na úpravy už není. Do pátku se to musí odevzdat. Já bych si tak přála, abych to měla už za sebou - bude to hodně o nervy. Dokonce i návrh na maturitní práci jsem musela pozměnit, protože téma je pojaté trochu jiným způsobem, než jaký nám vysvětlil náš pan učitel na výtvarku. Super. Doufám, že si to dokážu i obhájit XD Zatím je to ve fázi - mám myšlenku, ještě to hodit na papír. :)

Ale abych tady zbytečně nevykládala blbosti, na které určitě nikdo není zvědavý, tak jdu vzkázat jediné - pozastavuji blog na dobu neurčitou. Kdy se vrátím? Před Animefestem, po něm, po maturitě, nebo nikdy? (to asi nehrozí XD). Těžko říct. Nicméně přes duben nebudu mít čas, protože mě čeká mnoho těžké práce. Tak se všichni zatím mějte hezky a žijte blaze. :)

Ještě bych chtěla poděkovat kamarádce XLightning za dopis, který mi napsala. Neuvěřitelně mě povzbudil a zlepšil mi náladu. Budu si ho muset číst častěji. Škoda, že tě tu poblíž nemám - mít tebe po boku, tak jsem nejšťastnější člověk :') Měl by potom na mě kdo dohlížet.. XDD Ale ne :) Vážně mě to dojalo až k slzám a zakončení dopisu bylo vtipné. Velmi moc ti děkuji, těší mě, že ti mé pocity nejsou lhostejné - jsi úžasná kamarádka. :) Nemůžu se dočkat, až se setkáme v osobním životě.

_______________________________________

free counters