Červen 2013

Detailnější info k Final Fantasy XV!

24. června 2013 v 16:35 | XTifa |  Final Fantasy News

Final Fantasy XV je akční RPG hrou a spolu s trilogií Final Fantasy XIII a Final Fantasy Type-0 tvořil Fabula Nova Crystallis, ale nyní vychází jako samostatný titul. Příběh bude nezávislý, nebude tedy nijak navazovat na předchozí série Final Fantasy XIII.
Na herním veletrhu E3 2013 byl FF Versus XIII právě přejmenován na Final Fantasy XV a v současné době je ve vývoji pro konzole Playstation 4 a Xbox One. Když si uvědomíme, že byla tato hra poprvé vyhlášena v roce 2006, tak si myslím, že už bylo konečně na čase, aby na této hře začali pracovat. 7 let čekání a vyplatilo se :)


Hlavním hrdinou FF XV je Noctis Lucis Caelum, princ království Lucis a také ochránce posledního zbývajícího města ve světě s kontrolou nad krystaly - hlavní symbol tedy pro "třináctku" zůstává typický. Jeho jméno značí "Oblohu zářivé noci".


Blah blah blah.. (Článek, co nemá pointu? o.O)

17. června 2013 v 22:49 | XTifa |  My diary

Musím si stanovit konkrétní a realizovatelné cíle, abych něčeho dosáhla.. Yep, můj život je poslední dobou přežívání ze dne na den, aktuální počasí tento stereotyp navíc umocňuje. Ach, kde jsou ty školní časy, kdy jsem byla více kreativní a produktivní. Nechce se mi nic dělat, opadavají ze mě poslední kousky energie.. Hot weather, please, staph. Na designu pro blog začnu pracovat, až na něj bude vhodnější doba - což bude nejdříve za týden, nejspíš.
V pátek jsem si potvrdila teorii, že na manuální práce nemám. Práce na poli 8 hodin v kuse.. never more. Ale co by člověk pro to, aby získal nějaké peníze, neudělal.. Doufám, že mi výjde nějaká brigáda v interiéru - Advík už za necelé dva měsíce a já musím mít na cestu. XD
Lidi já se tak těším, až vyrazím na cosplay shopping. Příjde mi, že mě už nic nedokáže tak moc potěšit, jako výroba cosplaye :D Dneska jsem chtěla pokračovat v kreslení, ale přilepené oblečení k tělu a potící se ruce mě spíš od toho odrazují. Jak bude o prázdninách? O.o Radši ani nechci vědět.
Mám takový pocit, že tento týden zabiju hraním oldschool gamesek na PS1. Syphon Filter, Crash Bash, Tekken.. *^* So nostalgic. Navíc když tyto hry hrajete ve dvou, tak je o zábavu postaráno :'D
Zase článek o ničem.. budu muset něco vymyslet, abyste se tu neunudili k smrti. Nejspíš se podívám na starší rubriky, co tu všechno mám za články. Tak mě napadlo, mám sem opět přidávat nějaké wallpapery/postery volně ke stažení? Budu muset zviditelnit odkaz na grafiku, kdyby měl někdo o něco zájem. Klidně napište na můj mail (naleznete v menu) jestli chcete, budu ráda opět pro někoho užitečná ^__^

- Vaše XTifa

FFXIII Lightning Returns: nové lokace + Snow se vrací!

10. června 2013 v 21:30 | XTifa |  Final Fantasy News

Po dlouhé odmlce nám Square Enix připravili další trailer na tento očekávaný titul Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Není moc dlouhý, ale jak si můžete všimnout, ukazuje nám nové lokace (třeba náměstí se sochou obřího Cactuara). Další postavou, která se vrátí do příběhu, bude Snow Villiers :) A jak jste si mohli všimnout, změnil image frajírka na gentlemena ^^ Nemůžu se dočkat více informací. Ještě doteď nechápu, proč všichni považují Lightning za zrádkyni, ale bude to zajímavé zjistit..


Dále tu máme dva nové oficiální postery s Lightning a Snowem :) Jak se vám Snowův nový styl líbí? Také se těšíte, až Lightning Returns vyjde? Sice jsem se už smířila s tím, že PS3 mít nebudu, ale aspoň se podívám na gameplay :)


Tajemství našeho života

6. června 2013 v 11:44 | XTifa |  Co se jinam nevešlo aneb to ostatní
Zdravím. Mám spoustu práce s grafikou a kreslením (do toho se ještě přidalo hledání stálé práce), takže na blog nemám moc času. Jakmile budu mít všechno úspěšně za sebou, tak to tu určitě rozjedu! ^^ Co se týče designu blogu, bude vytvořený čistě "handmade" - z mých kreseb a grafických prvků, proto mi tak dlouho trvá :) Mějte strpělivost prosím.

Ale co je hlavní podstatou tohoto článku, je fakt, že pokud chce člověk něco v životě dokázat, musí si věřit a myslet pozitivně. Bohužel se vždy řadím do kategorie "pesimistů", a tak si dokola čtu "zázračné" řádky, abych nezapomněla, co je vlastně tím skutečným smyslem života. Pokud také patříte mezi lidi, kterým se nedaří, jsou věčně nespokojení a nestíhají, určitě se podívejte na tento dokument. Trvá přibližně 1 hodinu a 30 minut, ale stojí to za to. Samozřejmě jen odhalit "Tajemství" nestačí, musíte si uvědomit co chcete, věřit v to a něco pro to dělat. :) (Uvažuji, že si pořídím knížku :D)

_______________________________________

free counters