Červenec 2013

Jsem tu, ale blog nechám nadále spát x)

19. července 2013 v 11:20 | XTifa |  My diary

Teď už vážně nebudu mít na tento blog hodně času. Každý si určitě všiml, že jsem tu nic víc jak týden nepřidala.. bylo to tím, že jsem celé dny sháněla práci. Nakonec jsem ji získala a mám pouze 4 hodiny volného času :'D To je velmi krátká doba na to, abych se tu mohla pustit do něčeho náročného.. takže budu nucena tento blog pozastavit :/ Omlouvám se lidi.. nevím kdy se vrátím, snad když se mi naskytne nejbližší volno (upřímně doufám, že o víkendu nic na práci nebude XD). Už se blíží i Advík a já ještě nemám nic hotové O.o" Už to vidím, jak se s tím peru na poslední chvíli.. a paruka mi taky ještě nedošla T-T Bez ní v tom nevidím moc smysl, takže až mi dorazí, teprve potom získám chuť se do toho zapracovat XDD Pamatujete, jak jsem tu slibovala nový design? Ten asi taky zůstane ve hvězdách :'D Ale ne, já ho někdy dokončím ;) Fuu proč ten čas musí tak letět.. no nic, musím toho dneska ještě hodně stihnout. Tak se mějte všichni hezky a užívejte si prázdnin. :)

- Vaše XTifa

Oriental warrior

8. července 2013 v 17:58 | XTifa |  Moje tvorba: Kresby
Dlouho jsem tu nepřidávala svoji tvorbu, tak to jdu dnes napravit. Asi po 4 měsících jsem se znovu dokopala ke kreslení, hlavně díky jedné holčině, která si chtěla ode mě udělat na zakázku její OC orientální bojovnici s vějíři. Trávila jsem nad tím asi 2 týdny (někde jsem kreslila, někdy ne.. lenost bohužel vítězila), ale včera jsem to konečně dokončila a mám o jednu starost méně. Jak se vám líbí? Když si to tak vezmu, je to vlastně první originální postava, kterou jsem kdy nakreslila. Nevycházela jsem ze žádné předlohy - možná je tam cítit trochu inspirace z Yuny, ale to není zase tak podstatné :D


Plánování a trocha filozofické chvilky

1. července 2013 v 16:09 | XTifa |  My diary

Ano, vím že tu nic nepřibývá. Ano, vím že na to tady kašlu a nic s tím nedělám. Proč? Protože blog.cz jednoduše není pro mě na prvním místě v životě. Starám se teď o jiné věci a mám takový pocit, že už to nebude takové, jak tomu bývalo kdysi. Nebudu tedy dělat plané naděje o hyperaktivitě na tomto blogu. Vymýšlet, o čem budu psát na blog je momentálně ta poslední věc, na kterou myslím. Snad mě pochopíte, ale vážně to nemám v životě jednoduché.

Nejprve musím vyřešit starosti - poté se budu věnovat zábavě. Poslední dobou jsem začala žít spíše off-line. Celkem mi to pomáhá pročistit mysl, hlavně když ji mám zaneřáděnou od všech těch drbů a keců co se na Internetu a sociálních sítích šíří (neberte to zle). Zlaté procházky. :)

Jaké jsou moje plány na letní prázdniny?

- víc malovat, kreslit, tvořit - realizovat nové nápady a rozšířit produktivitu
- šít nový cosplay, sehnat na něj potřeby, vytvořit repliky - s tím ještě bude práce
- shánět si brigádu - to dělám pořád, ale doufám, že už se na mě konečně usměje štěstí
- samozřejmě nevysedávat pořád u počítače a chodit provětrat ven, na menší výlety - v srpnu Advík 2013 a možná opět dovolená u kamarádky, jak tomu bylo loni

... ale to nejhlavnější! Snažit se přemoct lenost a něco dělat :D

A jak se máte vy? Co plánujete dělat o prázdninách vy? Kdo z vás jde na novou školu?

Jelikož mě vysoká letos nevyšla, zkusím to příští rok. Už jsem se poučila a připravím se radši o několik měsíců dopředu. (A podám víc přihlášek, bude to jistější.) Takže se dá říct, že teď budu mít rok volna/nevolna. Hlavně doufám, že si najdu tu práci, abych měla z čeho žít a jezdit na cony (XD)

Zrovna nedávno jsem našla v knihovně příručku Klíč, což je pokračování k Tajemství (více zde).
Píše se v ní, že musíme žít tak, abychom neměli čas přemýšlet o špatných věcech.
Měli bychom jednat bez zdlouhavého přemýšlení - Mám nápad? Tak jdu do toho!
Nesmíme se nechat zastavit pochybnostmi, které nám straší v hlavě (Např. budu mít dostatečné materiály? Co když už tento nápad někdo dostal přede mnou? Co bych se s tím zbytečně dělal..)

Mnoho lidí si třeba myslí, že jsem silná osobnost a všechno zvládám s přehledem. Není to tak úplně pravda. Pravdou je, že tím nechci trápit okolí a snažím se své problémy vyřešit sama. Proto si žiju ve svém vlastním (nepochopeném) světě. Když mě něco trápí, snažím se s tím vyrovnat jen já a nikdo jiný. Taková už prostě jsem.
Nesmím se při plnění svých plánů a snů zastavit, musím jít dál. Musím najít způsob, jak přinutit mé podvědomí, aby se nezastavovalo nad váháním a zbytečnostmi. Život je čím dál komplikovanější, když o tom tak přemýšlím. Proto si ráda připomínám své dětské časy hraním her na Playstationu. Sice je to žrout času, ale pořád lepší, než ho znehodnotit vysedáváním na Facebooku (uvádím příklad).

Trošku jsem se rozepsala a to jsem si říkala, že tento článek bude super krátký. :) Když jsem se koukala na rubriky, napadlo mě, o čem bych mohla psát. Ale pravdou je, že většinu těch věcí jsem už zveřejnila - a co teď? Kdyby jen můj život byl trochu zajímavější, hned by tu bylo živo.
_______________________________________

free counters