Srpen 2013

Back from Advík 2013

17. srpna 2013 v 12:40 | XTifa |  Akce, festivaly, cony

Zdravím lidi! Vracím se zpět na blog, abych vám povykládala, jak jsem se měla na anime conu pořádaném od 8.8-11.8 v Praze. Byl to můj první Advík, kterého jsem se zúčastnila, a navíc prostory této akce se přesunuly na jiné místo, než se dříve konala - na Modrou školu. Opravdu tam bylo mnoho prostoru pro návštěvníky, takže tlačenice a dlouhá fronta nás naštěstí minuly.

Asi víc než ze samotného conu jsem ráda, že jsem se po dlouhé době setkala se svými blízkými. O zábavu a příjemnou atmosféru bylo postaráno. Nejlepší byly momentky, jak jsme vlezli v cosplayi do MHD a ty zvědavé pohledy kolemjdoucích :D:D Někteří si nás fotili a někteří dokonce poznali, o které postavy se jedná :) Ale teď zpět samotnému Advíku.

První dny v průběhu tohoto conu jsem byla spokojená, i když jsem nestíhala pořádně upravit kostým na Yunu z Final Fantasy X-2, ale po zbytek akce jsme to s holkami pěkně vyřešily. Zboží s anime tématikou bylo docela málo - a hlavně předražené (malá figurka za 200 Kč? Seriously?), tak jsem si s sebou vzala pár placek a plakáty. Už bych s tou úchylkou měla přestat, protože to nemám pomali kam dávat XD

_______________________________________

free counters