Říjen 2013

OC Yumi Nakamura

21. října 2013 v 17:43 | XTifa |  Moje tvorba: Kresby
Konichiwa mina! ^^ Jelikož jsem minulý týden zažívala nepříjemné chvíle a k tomu mě navíc odpojili od Internetu, tak jsem čas využila k tomu, abych se pustila do kreslení a zároven zjistila, jestli jsem nevyšla ze cviku XD Mno, výsledek můžete porovnat sami. Už jsem začala pracovat i na artworku k designu, jen na to prostě musí být nálada a nesmí mě nikdo rozhodit (což je v naší rodině běžné..). Tak mi držte palce ať se mi nadále daří, nervy mám jen jedny, ale budu se snažit ze sebe dostat to nejlepší.


I just need a break.

14. října 2013 v 17:23 | XTifa |  My diary

Dnes jsem si z nudy začala projíždět blogy mých dřívějších oblíbených blogů a mám z toho zvláštní pocit. Skoro všichni mí přátelé přestali blogovat a sledovat jejich příspěvky a komentáře, které za tu dobu zanechali ať už u sebe, nebo na mém blogu, je zdrcující. A já začínám chápat, že bez nich už to nebude ono. Doufala jsem, že mě blogování začne znovu bavit, ale kdepak. Ztratila jsem motivaci.. a je mi smutno T.T Také pociťuji, že se mi během těch 6 let (!) změnila osobnost. Dávám si záležet na pravopisu a než něco napíšu, tak nad tím přemýšlím, jestli to dává smysl, nebo je to blbina, kterou ani nemá cenu zveřejňovat. Mrkněte se například zde: http://xtifa-world.blog.cz/0911/nic-jen-chaby-vykec-xd Když si to teď čtu, tak z toho dostávám záchvat smíchu XDD Je zajímavé sledovat ten vývoj, kdo ví, jak se budu vyjadřovat třeba za 5 let.
Jenže za moji náladu nemůže jen vzpomínka na minulost, ale i aktuální dění v naší domácnosti a okolí. Jde to z kopce.. očekávala jsem, že po škole budu mít čas a chuť na všechno a život mě začne znovu bavit. Člověk si školy začne vážit, až z ní odejde. Snažit se, abyste se udrželi v práci, trpět nátlakem ostatních, poslouchat samé problémy související s penězi.. bože, já chci žít! Kdybych se jen každý den neprobouzela s tou nechutí něco dělat.. :/
Nebudu si prostě nic stanovat, až se mi bude chtít, tak se do toho pustím. Nemá cenu na sebe tlačit, když z toho nakonec vzejde. Musím se uklidnit a načerpat novou energii. Prozatím mě ještě z tohoto blogu omluvte, než se vrátím v plné síle.
_______________________________________

free counters