Listopad 2014

Pokračovat v blogu - ano či ne?

27. listopadu 2014 v 12:26 | XTifa |  My diary

Zdravím vás náhodní návštěvníci (pokud sem ještě někdo vůbec zabloudil). Tak nějak nenacházím čas sem něco sepsat, jednak toho mám opravdu moc na práci a když už si najdu volný čas, ráda ho trávím odpočinkem. Před měsícem se konal Akicon 2014, o kterém jsem chtěla napsat report. No k tomu jsem se zatím taky nedostala, ale o víkendu si k tomu sednu, to slibuji! Jinak škola mě zaměstnává na plné obrátky, za chvíli bude zkouškové a měla bych se připravovat. Jinak nevím co bych sem napsala, nemám náladu něco vymýšlet a dávat to sem, když si to stejně ve výsledku ani nikdo nepřečte - ztráta času.. takže jsem se rozhodla, že blog pozastavím pravděpodobně do konce roku, stejně jako to mám s cosplayem. Když vám věci zevšední, pak je děláte s odporem a není to ono. Potřebuji jak se říká "dobít baterky". A snad bude i ten nový, několik let slibovaný, nový design. :D

PS.1: 10. listopadu měl blog 5. narozeniny. Je to fakt dlouhá doba a dýl se to už asi vydržet nedá (ne s pravidelnou aktivitou). So.. než najdu konečně čas a nic mě nebude tížit, určitě se sem opět vrátím. Do té doby, se tu mějte.. Ciao!

PS.2: Nějak jsem si všimla, že všichni poslední dobou mají těžké období a mažou si účty. Seriously ten konec roku bývá vždycky divnej.
_______________________________________

free counters