Prosinec 2014

Final Fantasy XV - Jump Festa Trailer

23. prosince 2014 v 15:30 | XTifa |  Final Fantasy News

A protože Final Fantasy spamu není nikdy dost, přináším po dlouhé době novinky ohledně chystané Final Fantasy XV. Sláva! Tvůrci se do toho pořádně vrhli a příští rok se dočkáme jak dema, tak snad už i kompletní hry :) Podle mě je na čase, vzhledem k tomu, jak dlouho je FFXV odkládána. A doufám, že to ještě víc nedokází, zatím to vypadá na car trip klučičí bandy a ten Noctův anglický dabing.. just omg. Ale je tu ještě jedna žhavá novinka - v tomto díle se vyskytuje Cid v ženském provedení - jako Cidney :D Docela změna oproti předchozím titulům, kde Cida zastupoval hlavně muž. Inu mrkněte sami ^^


Akicon 2014 - ohlédnutí se za akcí

22. prosince 2014 v 16:15 | XTifa |  Akce, festivaly, cony

Well, už je to nějaká doba, co jsem byla na posledním conu tohoto roku. Sice už ho nemám v takové živé paměti, ale pokusím se vzpomenout na klíčové momenty. Je však zajímavé, že si moc dobře pamatuji na pár dní předem, než se tato akce odehrála. Měla jsem totiž do školy vypracovat úkol a kvůli dodělávání cosplayů na poslední chvíli jsem se tomu věnovala až v noci *yolo, who needs sleep* a jako na potvoru, kostýmy byly sice hotové, ale zbraně k nim už tak docela ne. Zjistila jsem, že mi to upřímně lezlo na nervy, takže jsem si po Akiconu dala od cosplaye pauzu, abych znovu nabila síly a chuti do tvorby dalších. A upřímně? Už mi to začíná celkem chybět. Jenže ve zkouškovém období se do toho pustit nemůžu, to by byla osudová chyba XD No a já moc kecám a report nikde, takže jdeme na to.


One Winged Office: A Sephiroth Song

20. prosince 2014 v 20:35 | XTifa |  Final Fantasy News
Tady tohle sdílela na FB moje kamarádka Yui, též známá jako Abik-chan cosplay *such reklama, wow* a já si řekla, že to sem prostě musím přidat :D Nemálo jsem z toho chcípala smíchy. Sice cosplay je docela odfláklý, ale ta myšlenka nemá chybu :D Jak to vypadá, když se Sephy dostane do reality a zažívá všední problémy.. Docela by mě zajímalo, jak by se mu vedlo u nás v práci xDDD Ta představa mi dává instantní heart attack XD


Akože seriózne nestíham

20. prosince 2014 v 0:05 | XTifa |  My diary

Za týden (wait vlastně už jen 4 dny O.o) tu jsou Vánoce! a hádejte co.. nemám pro vás ani každoroční dárek, jak mám ve zvyku vždycky dělat.. Je toho prostě moc a musím říct, že konec tohoto roku stojí za něco sprostého, ale tím tady vaše dušičky zatěžovat nebudu.. ne v tomto období :D Jednak se nám záhadným způsobem doma ničí věci a jednak hned po Novém roce do mě praští nálož jménem zkouškové. To ani nepočítám, že za ty 4 dny musím stihnout sepsat ještě jednu seminárku, zpracovat portfolio a jiné důležitosti... *halp*. Tyhle Vánoce budu bohužel trávit šprtáním se povinné literatury, ale doma nie.. pojedu za mojí onee-chan a už se tam těším :3 konečně klid od naší rozhádané hodiny.

Jakmile mi toto hektické období skončí, určitě se budu snažit něco nachystat. Nápadů mám docela spoustu, ještě si najít čas na jejich zrealizování :D A o tom designu mám už taky nějakou představu. Nakonec nebude s OC, jak jsem původně plánovala, ale s něčím jiným.. nechte se překvapit ;)
_______________________________________

free counters