Boku no Kanojo wa Saibôgu (Cyborg Girl)

4. července 2016 v 14:50 | Yumi |  Filmy, které mě zaujaly

Po zhlédnutí této japonské doramy mám rozporuplné pocity. Kam se hrabe nějaký Titanic a další americké trháky, které ještě existují. Zápletka se stala více strhující a srdceryvnější, než jakou jsem z počátku od tohoto filmu očekávala. Cyborg Girl rozhodně není film jen o tom, že si zapláčete, ale taky vám dá hodně do života a přinutí se zamyslet. Naučí vás ještě více vážit si vašich blízkých, protože bez nich by byl svět smutnější.

Abych shrnula příběh a moc nespoilerovala, jednoho dne se objeví velmi nádherná dívka poblíž osamělého studenta univerzity Jira Kitamury a to nečekaně v době, kdy má narozeniny. Přesto že si s ní Jiro velmi rozumí, je nucena ho opustit a vrátit se zpět do "daleké budoucnosti", odkud přišla. Po celý ten rok nadále žil svůj osamělý život, do té doby, než se mu znovu ukázala před očima. Svojí přítomností ovlivnila nejen Jirovu budoucnost, ale také osud celého světa.

Já jsem si osobně myslela, že Cyborg Girl bude takový jak kdyby "andílek" Jira a bude mu plnit, co si jen bude přát. Takový osobní strážce :D No, nebylo to od mého očekávání moc daleko (až na to s tím plněním přáním :D), ale tato dorama nakonec mile překvapila a ještě musím podotknout, že děj probíhá paralelně, přičemž se střídá minulost se současností a budoucností. Divák se musí na něj dobře soustředit, aby pochopil souvislosti. Divím se, že jsem Cyborg Girl objevila až teď před týdnem. Rozhodně by bylo skvělé, kdyby bylo víc filmů natočených s podobnou tématikou :) Doporučuji ho zhlédnout úplně každému. Dokonce i brácha ho ocenil, přestože takové žánry filmů vůbec nevyhledává :D

Odkaz ke stažení i s CZ titulky je zde: https://ulozto.cz/!H6WRYhyv/cyborg-girl

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
_______________________________________

free counters