Prosinec 2016

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2017!

27. prosince 2016 v 0:10 | Yumi |  My diary

Drazí návštěvníci, chtěla bych vám popřát pohodové a klidné svátky (i když už jsou za námi :D), ale i zbytek volna a mnoho úspěchů v novém roce 2017. At je ještě lepší, než předchozí a je v něm na co vzpomínat. Pro mě byl tento rok 2016 hodně přelomovým. Dříve jsem neměla moc šťastné období a byla jsem na tom psychicky mnohem hůř. Jenže tento rok mi hlavně přinesl strážného andílka v podobě mého přítele Arsena. Je to vlastně náhoda, že jsme se spolu po letech začali znovu bavit a pak se krátce na to dali dohromady. Jsme spolu už více jak půl roku a jsem mu neskutečně vděčná za to, co pro mě dělá, že stojí po mém boku a snaží se o to, abych byla v životě šťastná a spokojená. S jeho pomocí se mi daří ve všem mnohem lépe, protože mám pocit, že to dokážu a víc si věřím. Je tu vždycky pro mě, když na chvíli zaváhám anebo mám špatnou náladu. Taky jsem si díky němu uvědomila, že nemá cenu se trápit kvůli lidem, kteří za to nestojí a jsem jim ve skutečnosti ukradená. Na druhou stranu je mi líto, že nemůžeme být spolu napořád, protože každý z nás je z jiného města, ale snad se to už v příštím roce změní. Je to jedno z mých přání a předsevzetí do nového roku, abychom spolu mohli bydlet a trávit společné chvíle a radosti.


Pozdrav ze záhrobí :D

16. prosince 2016 v 15:50 | Yumi |  My diary

Zdravím návštěvníky blogu, pokud sem ještě někdo chodí. Ale hádám, že za půl roku neaktivity už asi nikdo :D Bohužel v poslední době nemám tolik času na koníčky, jak tomu bylo dřív. Jsem už ve třetím ročníku na vysoké škole a starosti se zakončením školy a s napsáním bakalářky se jen zvyšují. V poslední době nedělám ve svém volném čase nic jiného, než plním úkoly a nebo dělám jiné povinnosti do školy a do toho ještě chodím do práce. Je trochu smutné, že na další věci není moc času, ale ani nálada. Činnosti, kterým jsem se s oblibou věnovala, mě už nebaví a nevím čím to je. Možná to chce vážně jen ten čas a vyčkat, až budu mít víc klidu a znovu mě to chytne. Jenže při mém momentálním hektickém životě to není možné. Zatím ještě neaktivita na tomto blogu přetrvá a uvidím jak to bude následovat v budoucnu. Třeba ještě napíšu nějaký speciální článek na Vánoce, jak to dělám každým rokem :)


SKILLET, KC SEMILASSO BRNO – 30.11.2016

16. prosince 2016 v 15:30 | Yumi |  Akce, festivaly, cony

Je to už 2 týdny zpátky, kdy jsem se zúčastnila dlouho očekávaného koncertu Skilletů v brněnském KC Semilasso. Skillet se rozhodli svojí návštěvou poctít Českou republiku a uskutečnit nezapomenutelný koncert. Již v létě jsem se rozhodovala, že by bylo skvělé se na ně jít podívat, přeci jen poslechnout si naživo takovou skupinu se jen tak nevidí. A co teprve, když zahrají v Brně, kde jsem pomalu jako doma! XD Jenže kvůli tomu, že se koncert měl odehrával v malé hale Semilassu, počet lístků se radikálně omezil a byl v prvních týdnech předprodeje ihned vyprodán. Naštěstí tato příležitost ještě nebyla promarněná. Díky svému příteli jsem dostala další šanci se na jejich koncert dostat a poslechnout si jednu z mých nejoblíbenějších skupin naživo. Lístek se sehnal na poslední chvíli z druhé ruky a dostala jsem ho od něj jako dárek k narozeninám, za což mu moc děkuji ♥ Čekala jsem teda, že bude vizuálně zajímavější, ale jednalo se pouze o soubor v PDFku a tak jsem si nebyla jistá, jestli to není nějaký fake. Naštěstí nebyl, ale to mě uklidnilo až na místě konání koncertu. Do té doby jsem nevěděla, jestli se mám těšit anebo se nervovat, že mě tam nepustí XD Přesto že jsem dorazila včas, na místě byla poměrně dlouhá fronta a trvalo tak přes hodinu, než mě a bráchu odbavili, který se mnou jel taky. Docela mě zarazilo, že se u vchodu konala kontrola alá FBI a prohlíželi nás od hlavy k patě, jestli náhodou nemáme u sebe nějakou potencionálně nebezpečnou zbraň. Dokonce jsme museli vytáhnout i jídlo a pití, aby náhodou některý z členů kapely například neuklouznul na slupce banánu a nemohl se zmrzačit.. :D Před samotnými Skillety ještě koncert odehrála kapela Red Sun Rising, o které jsem do té doby vůbec neslyšela. Překvapivě zněli stejně dobře jako hlavní skupina, ale asi se jejich fanouškem stejně nestanu. Jelikož jsem na žádném rockovém koncertě ještě nebyla a Skiletti byli moje první zkušenost, musela jsem si zvyknout na ten hlasitý zvuk a otřesy na parketech. Cítila jsem ty vibrace až na hrudi, ale po chvíli poslechu jsem si na to už zvykla a nevnímala to. Je škoda, že se mi nepodařilo dostat se do první řasy, protože jsem na skupinu skoro vůbec neviděla. Bylo tam hodně vysokých týpků a jeden z nich mě skoro po celou dobu štval, protože se pořád otáčel dozadu a někoho vyhlížel. Tak kurnik když si zaplatím lístek na skupinu, tak se přeci koukám na ni, ne? :D Skiletti začali hrát až v 20:30 a koncert trval zhruba hodinu a půl. Byl to vážně velký zážitek spatřit všechny členy naživo. Zahráli skladby jak z nového alba, tak i ze starých. Moc jsem si tento koncert užila a jistě na něj ještě budu vzpomínat. Pro ukázku, jak to probíhalo, vkládám odkaz na celý koncert a pořadí písniček za sebou, který natočil jeden z místních fanoušků.


Z playlistu jsem nepoznala pouze dvě písničky, což dokazuje, že tuto skupinu mám velmi v oblibě. Je to úplně o něčem jiném, jít si je poslechnout naživo, než si pustit jejich písničky v počítači. Ze začátku jsem měla obavy, abych náhodou neohluchla, ale kupodivu ta hlasitá hudba na mě neměla žádný negativní dopad XD Jen mi akorát začalo být příšerné horko, jak kdybych uběhala maraton. To bude asi tím adrenalinem. Samotný rockový koncert byl skutečný adrenalin :D Moc mě potěšilo, že přijeli zahrát do Brna a doufám, že sem ještě někdy přijedou ukázat. ♥

_______________________________________

free counters