Duben 2017

Novinky z mého jinak nezajímavého života XD

19. dubna 2017 v 0:20 | Yumi |  My diary

Už je to dlouhá doba, co jsem napsala nějaký "deníčkový" článek, tak je načase to napravit :D Teďka o víkendu byly Velikonoce, takže jsem díky jim měla prodloužený víkend, ale jelikož se u nás v rodině tento svátek neslaví, tak tomu nepřikládám velký význam.

Docela dost se toho v mém životě událo, i když asi nic moc mimořádného. Po letech jsem konečně našla odvahu se objednat k psycholožce. Už dlouho se trápím se svými problémy a uvědomuji si, že sama se s nimi vypořádat nedokážu. První sezení bylo fajn, řeklo se vše podstatné, co mě trápí a paní psycholožka se mě vyptávala proč tomu tak je. Dostala jsem za úkol vypsat svůj "životopis" co se týče mé životní situace a mých pocitů, které jsem zrovna v různém období prožívala. Snad mi to už nějak pomůže a budu žít šťastnější a klidnější život.

S přítelem jsme měli tento víkend pořádně nabitý, což je u nás jinak něco neobvyklého :D Největší překvapením pro mě byla kuchyně vietnamské tržnice Vinamo na Olomoucké v Brně. Ceny byly celkem přívětivé (vše za 100,-) a i jídla vypadaly zajímavě, tak jsme se rozhodli, že něco půjdeme zkusit ochutnat. Rozhodli jsme se na začátek pro polévku Wonton, která na první pohled připomínala Rámen.


Je to přesně ta na obrázku s číslem 1 (Poctivě ukraden ze stránky http://intosecondland.cz)

Obsahovala klasické čínské nudle, plátky červeného masa, vajíčko, obalené nudličky, mořské plody... a to vše namočené v chutném vývaru. Nemusela jsem si ji nijak dochucovat, byla dobrá i taková, jakou ji připravili. Příště musím ochutnat nějakou další z jejich specialit! :)

Když jsem se pak po těch čtyřech dnech objevila na Facebooku, hned mi naskočily příspěvky přátel, jak pilně tvoří anebo jsou nějakým jiným způsobem produktivní. Člověk si řekne, jaký má fajn život a když si pak uvědomí, že v podstatě neudělal vůbec nic a najednou se ukážou ty fotky.. :D Jsem hrozný flákač.. :D Ono to ale někdy vážně dokáže zkazit náladu, když nikdo nic jiného nepřidává, než fotky z výroby cosplaye, a vy zrovna chcete odpočívat a prostě jen tak být :D Hlavní je ale teď pro mě dokončit bakalářskou práci a až potom se můžu věnovat něčemu jinému.. třeba cosplayi na Animefest, že… XD

_______________________________________

free counters